Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
(10-05-2011, 01:36 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Λοιπον για να σας λυθουν μερικες αποριες, στα δυοροφα τις προηγουμενες ημερες ανοιξαν τις κουκουλες και εγιναν Καμπριο, υπαρχουν και φωτογραφιες απο εναν φιλο, αλλα τα ειδα και εγω στις Τρυπες του Καραμανλη. (Για τις φωτογραφιες δεν τις ανεβαζω γιατι ειναι απο κινητο) και ενα τραγουδακι για την περισταση

Μπα? Πως και εγω σημερα ειδα ενα στη Σινα με κουκουλες κανονικα?

Οσο για τις φωτο, ανεβασε τις στο ''capture the moment''! Wink
Απάντηση
παντω ο 17:50 απο ακαδημια ειχε κουκουλα.
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
(11-05-2011, 01:23 AM)Vasilis21 Έγραψε: παντω ο 17:50 απο ακαδημια ειχε κουκουλα.

Λοιπόν, ήρθε και η σειρά μου να μπώ στο Unvi. Το πέτυχα στο Στ. Συγγρού προς Ακαδημία στις 16:50. Οι εντυπώσεις μου είναι μόνο αρνητικές :
- Το όχημα είναι πολύ μα πολύ χαμηλοτάβανο και εγώ με τα 1,87 μου μάζεψα όλη τη σκόνη στα μαλλιά μου.
- Στον πάνω όροφο η κατάσταση θύμιζε θερμοκήπιο και η ποδαρίλα των Πακιστανών είχε εμποτίσει για τα καλά το χώρο (και κάτω βέβαια μύριζε αλλά σε ανεκτό επίπεδο ...049 στο ύψος Λαχαναγοράς στο σχόλασμα)

Τα οχήματα αυτά ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ για συγκοινωνία αστικής γραμμής. Δεν είναι δυνατόν να ασφυκτιάς ενώ έξω έχει - δεν έχει 20 βαθμούς. Χώρους για όρθιους πάνω από 1,80 απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ. Αν δεν βρεις καρέκλα απλά παίρνεις το επόμενο λεωφορείο.
Απάντηση
Στον κατω οροφο εχει τα παραθυρα που ανοιγουν ;-) οποτε γλιτωνεις λιγακι την βρωμια.....
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
(11-05-2011, 05:52 PM)Citaro Έγραψε: Λοιπόν, ήρθε και η σειρά μου να μπώ στο Unvi. Το πέτυχα στο Στ. Συγγρού προς Ακαδημία στις 16:50. Οι εντυπώσεις μου είναι μόνο αρνητικές :
- Το όχημα είναι πολύ μα πολύ χαμηλοτάβανο και εγώ με τα 1,87 μου μάζεψα όλη τη σκόνη στα μαλλιά μου.
- Στον πάνω όροφο η κατάσταση θύμιζε θερμοκήπιο και η ποδαρίλα των Πακιστανών είχε εμποτίσει για τα καλά το χώρο (και κάτω βέβαια μύριζε αλλά σε ανεκτό επίπεδο ...049 στο ύψος Λαχαναγοράς στο σχόλασμα)

Τα οχήματα αυτά ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ για συγκοινωνία αστικής γραμμής. Δεν είναι δυνατόν να ασφυκτιάς ενώ έξω έχει - δεν έχει 20 βαθμούς. Χώρους για όρθιους πάνω από 1,80 απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ. Αν δεν βρεις καρέκλα απλά παίρνεις το επόμενο λεωφορείο.
και επισης κινουνται πολυ αργα.αγανακτισα μεχρι να φτασω βαρκιζα.καλα για το υψος δεν θα μιλησω.σκυφτος πηγαινα

Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Ξαναεξαφανίστηκαν αυτά, ε;...
Απάντηση
(02-06-2011, 06:15 PM)argymeg Έγραψε: Ξαναεξαφανίστηκαν αυτά, ε;...

Ειναι αυτο που γραφα 2-3 σελιδες πισω. Βγηκαν ισα ισα για να κανουν μερικες βολτες μιας και ηταν διακοπες του Πασχα και μολις μπηκαμε στο κανονικο προγραμμα τελος. Τον 15Αυγουστο παλι που θα ειναι αδεια η ΑθηναBig Grin
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
(02-06-2011, 07:10 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Ειναι αυτο που γραφα 2-3 σελιδες πισω. Βγηκαν ισα ισα για να κανουν μερικες βολτες μιας και ηταν διακοπες του Πασχα και μολις μπηκαμε στο κανονικο προγραμμα τελος. Τον 15Αυγουστο παλι που θα ειναι αδεια η ΑθηναBig Grin

15Αυγουστο να τους λιποθυμησει κανεις απο τη ζεστη? Μπααα. Πιθανον απο Οκτωβρη παλι κοντα μας Smile.
Απάντηση
Πιθανόν.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
σημερα 15:30 ηταν στην σινα
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)