Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 3.15 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irisbus Citelis GNV
Και στο Citelis #9007 είδα ότι έχουν εγκατασταθεί σε όλες τις πόρτες του φωτοκύτταρα για μέτρηση επιβατών. Επίσης το συγκεκριμένο όχημα διαθέτει οθόνη για τηλεματική μπροστά από την θέση του οδηγού.

Και κάτι άλλο: Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται το ταμπελάκι με τον αριθμό πλαισίου στα Citelis;
Απάντηση
(07-05-2015, 08:11 AM)Giannis Έγραψε: Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται το ταμπελάκι με τον αριθμό πλαισίου στα Citelis;

Πίσω από τον μπροστινό προφύλακτήρα κάτω από το καπάκι του πείρου έλξης (εκεί που είναι η πινακίδα). Δεν είναι προσβάσιμο.
Απάντηση
Σε αυτές τις πάρα πολύ δύσκολες ώρες που βιώνει η χώρα, κάποιοι θεώρησαν πως τα λεωφορεία της Αθήνας είναι ο σωστός τόπος έκφρασης πολιτικών πεποιθήσεων. Έτσι λοιπόν, το Citelis #9172, που εκτελούσε Γ10, εθεάθη στις 30/6/15 στην Αττική να είναι γραμμένο με σπρέι παντού γύρω γύρω με τη λεξη "όχι"...
Απάντηση
(01-07-2015, 02:55 AM)N1Ellinikou Έγραψε: Σε αυτές τις πάρα πολύ δύσκολες ώρες που βιώνει η χώρα, κάποιοι θεώρησαν πως τα λεωφορεία της Αθήνας είναι ο σωστός τόπος έκφρασης πολιτικών πεποιθήσεων. Έτσι λοιπόν, το Citelis #9172, που εκτελούσε Γ10, εθεάθη στις 30/6/15 στην Αττική να είναι γραμμένο με σπρέι παντού γύρω γύρω με τη λεξη "όχι"...
Αυτο ηταν για φωτογραφια!!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
(01-07-2015, 05:50 AM)MrVanHool Έγραψε: Αυτο ηταν για φωτογραφια!!

Τι εννοείς;;;
Απάντηση
(01-07-2015, 05:50 AM)MrVanHool Έγραψε: Αυτο ηταν για φωτογραφια!!

Οι καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν (καταρρακτώδης βροχή) σε συνδυασμό με τον συνωστισμό στην στάση και την συμφόρηση στη Λιοσίων, δεν έκαναν δυνατή την λήψη φωτογραφίας.
Απάντηση
Μήπως να φτιάξουμε και έκθεση βανδαλισμένων οχημάτων;
Απάντηση
(01-07-2015, 09:48 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Τι εννοείς;;;
Δεν εννοω τιποτα παραπανω απ'οτι διαβασες εδω.
Σε pm (αν σε ενδιαφερει τοσο πολυ η αποψη μου) μπορω να σου το αναλυσω.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Να σας ρωτήσω κάτι λίγο ασχετο; Τo Citelis #9001 της ανθουσας το έχετε δει τελευταία στους δρομους; Η τηλεματικη δεν το εμφανίζει και δεν ξέρω αν έχει κάποιο πρόβλημα η τηλεματικη του η κάθεται το όχημα στο αμαξοστασιο με βλάβη.
Απάντηση
(09-08-2016, 01:27 PM)NEOPLAN N4007 Έγραψε: Να σας ρωτήσω κάτι λίγο ασχετο; Τo Citelis #9001 της ανθουσας το έχετε δει τελευταία στους δρομους; Η τηλεματικη δεν το εμφανίζει και δεν ξέρω αν έχει κάποιο πρόβλημα η τηλεματικη του η κάθεται το όχημα στο αμαξοστασιο με βλάβη.

Αν δεν πρόσεξα λάθος τον αριθμό παρμπρίζ, το #9001 είναι σήμερα στο Ε14 και το εντόπισα πριν ένα 20' περίπου στις αρχές της Κηφισίας, να ανεβαίνει προς ΟΑΚΑ.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)