Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος λεωφορείων ΚΤΕΛ
#83
(13-01-2022, 04:26 PM)garvanitis Έγραψε: Δημήτρη από το Μηχανολογικό το αυτοκίνητο φαίνεται ταξινομημένο στην ημερομηνία που γράφω παραπάνω, 18/12/2020. Επίσης δεν βρισκόταν τον Οκτώβριο στην Ελευσίνα που σημαίνει είτε ότι δεν είχε φτάσει ακόμα για τον οποιονδήποτε λόγο (οπότε πώς και γιατί ταξινομήθηκε), είτε ότι βρισκόταν κάπου αλλού για κάποιο λόγο, είτε σε άλλο συνεργείο είτε σε κάποιο άλλο έργο. Πάντως κι εγώ δεν έχω καμία αναφορά του στο δρόμο.
Επειδή είχα την κουβέντα του 8395 το καλοκαίρι του '21 (που η Αττική ζορίστηκε με το παραπάνω έργο), με ενημέρωσαν τόσο από τον ΟΑΣΑ, όσο και από το ΚΤΕΛ Αττικής ότι περίμεναν ακόμη να το παραλάβουν και δεν υπήρχαν ενεργές τροχιές στο σύστημα.

Τώρα με την εγκατάσταση των οθονών από τα συνεργεία του αναδόχου, επιβεβαίωσα την σκηνή παράδοσης του οχήματος, που είχαν ξεχάσει πως δεν είχε GPS και έπρεπε να τοποθετηθεί για να μπορέσει να δρομολογηθεί.

Φαντάζομαι πως ο αριθμός κυκλοφορίας κρατήθηκε κανονικά και για κάποιους λόγους, καθυστέρησε η παράδοση.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Στόλος Λεωφορείων ΚΤΕΛ - από MrVanHool - 13-01-2022, 04:46 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Στόλος λεωφορείων ΟΣΥ Cmaniac 779 924.133 15-04-2024, 01:37 AM
Τελευταία Δημοσίευση: aliance

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)