Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εκτέλεση συγκοινωνιακού έργου του ΟΑΣΑ από τα ΚΤΕΛ
(13-10-2020, 09:57 PM)patrinos Έγραψε: Υπάρχει και κάτι άλλο.....Γιατί δεν είναι τόσο απλά και χυμαδιό...Άσχετο με αυτό και οι ρυθμοί που έχει ο Παπαδάκης λόγω της κατάστασης είναι αργοί αφού το πράγμα έχει ξεφύγει..Και ρωτάω αφού δεν μπορεί να υποστηρίξει άμεσα ολο αυτό λόγω του φόρτου γιατί δεν έδινε το Υπουργείο και σε άλλους δουλειά;
Βασίλη, άλλο δεν υπήρχε για αύριο. Το ΚΤΕΛ είχε ετοιμότητα οδηγών, ήταν ενήμεροι για τις γραμμές και οι Περιφερειακές Διοικήσεις των Α/Σ της ΟΣΥ είχαν ενημερωθεί πως Τετάρτη αφήνουν τις χ γραμμές και είχαν βγάλει νέες υπηρεσίες. Ο Παπαδάκης ΔΕΝ έχει έτοιμα αμάξια (άρα ούτε από βδομάδα λογικά θα υπάρχει αλλαγή) και ίσως πάμε και για πολιτικές εξελίξεις... 

Στο τελευταίο, έχω ξανααναφερθει για τον Παπαδάκη, δεν θέλω να γίνομαι γραφικός. Η δουλειά ήταν μόνο για αυτόν (αφού τα 3 ΚΤΕΛ πάνω δεν τον προτίμησαν). Κακώς ανέλαβε τα πάντα αυτός, ακόμα και το βάψιμο ή ντύσιμο με αυτοκόλλητα. Η ουσία είναι πως θα υπάρξουν εξελίξεις, αφού αυτό που έταξαν δεν γίνεται πράξη (μην θυμηθούμε την Θεσσαλονίκη που έναν μήνα κάθονται στον Φοίνικα τα πρώτα οχήματα και θα ξεκινούσαν αρχές του μήνα...)
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Εκτέλεση συγκοινωνιακού έργου του ΟΑΣΑ από τα ΚΤΕΛ - από MrVanHool - 13-10-2020, 10:11 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)