Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Προαστιακός Σιδηρόδρομος Αθήνας
#53
(23-04-2014, 07:43 PM)ΕΠΙΒΑΤΗΣ Έγραψε: Αρχικά άνοιξα καινούργιο τόπικ αλλά η διαχείριση φαίνεται οτι θεώρησε οτι επειδή υπάρχει ανοικτό θέμα το πέρασε εκεί. Δεν ξέρω αν ο θεματοθέτης επιθυμεί να ανεβάσω εικόνες στο τόπικ αυτό αφενός αφετέρου τις εικόνες τις έχω στο pc μου και νομίζω οτι δεν ανεβαίνουν. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει..

Μιας και υπήρχε ήδη θέμα για τον Προαστιακό, θεώρησα ότι πρέπει να μαζευτούν όλα εδώ, για λόγους ευταξίας. Κάθε τι το οποίο σχετίζεται με τον Προαστιακό Σιδηρόδρομο λοιπόν, εδώ.

Τώρα, οποιαδήποτε φωτογραφία έχει σχέση με τον τίτλο του θέματος, είναι δεκτή*, μιας και ο κόσμος του ίντερνετ, όπως είναι γνωστό, διακρίνεται για την ελευθερία του. Και όπως είπε και ο mercedes elbo, μπορείς να τις ανεβάσεις στην OpenGallery. Wink


* αρκεί η ''φωτογραφίες της ντροπής'' που θα ανέβουν να μην προσβάλλουν τα χρηστά ήθη. Πχ εαν στις φωτογραφίες απεικονίζονται γυμνοί επιβάτες να κάνουν όργια στα βαγόνια, λογικό είναι πως οι φωτογραφίες θα κατέβουν αμέσως! Tongue
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Προαστιακός Σιδηρόδρομος (ΤΡΑΙΝΟΣΕ) - από N1Ellinikou - 24-04-2014, 03:59 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)