Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NewsBomb.gr] Σύγκρουση τρένου- αυτοκίνητου με τραυματίες στο Κρυονέρι
#4
Με αγάπη στο φίλο Μάκη (Τριανταφυλλόπουλο). Πιο ερασιτέχνης πεθαίνεις.

"Εκείνη όμως τη στιγμή σημειώθηκε η σφοδρή σύγκρουση με την αυτοκινητάμαξα"
Οκ, συμφωνώ πως η δημοσιογράφος δεν γνωρίζει τους τύπους των τρένων, αλλά πάει να το παίξει ειδικός γράφοντας για αυτοκινητάμαξα. Αμαξοστοιχεία το λές, ντιζελάμαξα με ελκόμενη σύνθεση επίσης, αλλά δεν θυμάμαι να κόλησε η AdTranz με τα υπόλοιπα βαγόνια σε κάτι ενιαίο.
"στην ισόπεδη διάβαση του Κρυονερίου" ποια ισόπεδη και ποια διάβαση; Για όσους δεν ξέρουν την περιοχή δεν υπάρχει διάβαση, αλλά ένας δρόμος παράλληλα στις γραμμές (Ανεμώνης) την οποία τέμνει κάθετα η Ανοίξεως. Η χρησιμότητα του να περάσεις απέναντι είναι για να πας σε κάτι χωράφια και γι' αυτό το λόγο δεν υπάρχει διάβαση.
Σας επισυνάπτω και το σύνδεσμο από το σημείο του δυστυχήματος μέσα από το χάρτη της google. Νομίζω πως είναι περιττό να δηλώσω συλλυπητήρια στους ανθρώπους που δεν είναι πια μαζί μας και να πω πως η άγνοια σκοτώνει.
Αφού έβγαλα τη χολή μου προς το επάγγελμα του δημοσιογράφου θα ήθελα να σας καληνυχτίσω.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
[ΤΡΑΙΝΟΣΕ] ΔΤ: 06-04-2012 - από GeorgIrisbus - 06-04-2012, 09:46 PM
RE: [NewsBomb.gr] Σύγκρουση τρένου- αυτοκίνητου με τραυματίες στο Κρυονέρι - από nikos1991 - 07-04-2012, 12:20 AM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [NewsNow] Δύο νεκροί από σύγκρουση αυτοκινήτου με τρένο Konstantinos MercedesBenz 0 1.609 26-05-2012, 11:58 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)