Αξιολόγηση Θέματος:
  • 10 Ψήφοι - 3.4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Isotimia.gr] Μήνυση της Τραμ ΑΕ κατά πολιτών που παροτρύνουν τη λαθρεπιβίβαση
#5
Σχετικα με την επεκταση του τραμ προς Πειραια προσωπικη μου αποψη δεν νομιζω να επιφερει και πολλα γιατι θα ανταγωνιζεται με τον ηλεκτρικο που ειναι πιο γρηγορο μεσο, αν και δεν ειμαι συγκοινωνιολογος πιστευω πως αν το τραμ θελει να κερδισει επιβατικο κοινο πρεπει να επεκταθει σε περιοχες οπου δεν υπαρχουν μεσα σταθερης τροχιας πχ Νικαια, Κορυδαλλος κα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Isotimia.gr] Μήνυση της Τραμ ΑΕ κατά πολιτών που παροτρύνουν τη λαθρεπιβίβαση - από Konstantinos MercedesBenz - 10-02-2011, 11:03 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Isotimia.gr] ΤΡΑΜ: Προσέλαβε ειδικό νομικό σύμβουλο για την επέκταση του Πειραιά Cmaniac 0 2.612 27-01-2011, 02:20 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac
  [isotimia] Ανατροπή σκηνικού στην επέκταση του Τραμ στο Πειραιά Cmaniac 1 3.468 13-06-2010, 01:28 AM
Τελευταία Δημοσίευση: TMantzas
  [isotimia.gr] 156 ελεγκτές για τη λαθρεπιβίβαση στα ΜΜΜ – 44 εκατ. διαφυγόντα έσοδα Cmaniac 0 2.106 10-06-2010, 01:18 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)