Αξιολόγηση Θέματος:
  • 9 Ψήφοι - 1.89 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Καθημερινή] Τέλος το δωρεάν στην ημέρα χωρίς αυτοκίνητο
#6
Nαι, μαλλων δεν διατυπωσα σωστα το σχολιο μου και γι αυτο υπαρχει παρεξηγηση με τον φιλο ELBO 0405GN, κατ αρχην θελω να πω οτι σαφως πρεπει να πληρωνουμε το εισητηριο στα ΜΜΜ για να υπαρχουν και καλυτερες υπηρεσιες και οσο αναφορα το παραδειγμα που εδωσα στο σχολιο μου θα το κανω πιο συγκεκριμενο ενας γειτονας μου και φιλος δουλευει σε μια επιχειρηση κοντα στο υπουργειο εθνικης αμυνας και πηγαινε καθημερινα απο το Χαιδαρι στην δουλεια του με το αυτοκινητο και χρειαζοταν μια ωρα και δεκα λεπτα για να παει μεχρι εκει εν τω μεταξυ δεν ασχολιοταν καθολου με τις αστικες συγκοινωνιες και δεν ηξερε καν ποσο εχει το εισιτηριο, πριν απο τρια χρονια περιπου που αρχισε να λειτουργει το μετρο του Αιγαλεω στην ημερα που ηταν δωρεαν οι μετακινησεις με τα ΜΜΜ δοκιμασε να παει στην δουλεια του με αυτον το τροπο και απο τοτε χρησιμοποιει το μετρο για την δουλεια του και εχει βγαλει καρτα Α.Δ.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Καθημερινή] Τέλος το δωρεάν στην ημέρα χωρίς αυτοκίνητο - από Konstantinos MercedesBenz - 18-09-2010, 09:43 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)