Αξιολόγηση Θέματος:
  • 19 Ψήφοι - 2.84 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πράσινα Λεωφορεία ΗΣΑΠ : Φωτογραφίες
#10
(27-07-2010, 04:20 PM)Cmaniac Έγραψε: Αυτο που ειναι στην ΕΘΕΛ, ειναι σε ημι ερειπιωδη κατασταση,

Υπαρχει κιαλλο ενα στο τερμα του προαυλιου της ΠΕΒ αν δεν κανω λαθος το 15 edit:34 πρεπει να ειναι (αυτο ειναι του σαρακακη εχουν κολλησει και χαρτι επανω και ειναι κλειδωμενο)

(27-07-2010, 04:20 PM)Cmaniac Έγραψε: ουσιαστικα πλεον μερος της χλωριδας του κτιριου με το οποιο γειτνιαζει.. Δυστυχως.

Λογικο δεν ειναι αφου ειναι πρασινο?Big Grin

(27-07-2010, 05:14 PM)kostas260 Έγραψε: Υπάρχουν και 2 στην ρετσίνα ακόμα. Σε παλιότερο ποστ είχε αναφερθεί και πόσα πράσινα υπάρχουν ακόμα, αλλά είναι στο παλιό φόρουμ. Μου φαίνεται τέλη 2001 αποσύρθηκαν απ' την κυκλοφορία ή κάνω λάθος? αν ξέρετε πείτε μου

Το ενα ειναι τρακαρισμενο και μαλλον το εχουν κρατησει για ανταλλακτικα, για το αλλο που δεν προκειται να μετακινηθει ποτεBig Grin Τα πρασινα αν δεν κανω λαθος σταματησαν 31/12/2001 παραδιδοντας ουσιαστικα την τελευταια γραμμη που τους ειχε μεινει το 843. Βεβαια δυο χρονια νωριτερα περιπου, ειχαν παραδωσει το 040 λογω του οτι η ΕΘΕΛ παρελαβε την πρωτη μεγαλη παρτιδα αρθρωτων λεωφορειων (GN,SARACAKIS)
Το αλλο παντως μου φαινεται ετοιμοπολεμο, check για νερακια, λαδακια, ελεγχος για αερα στα λαστιχα και φυγαμεTongue (και μολις βγουμε εξω θα σκασουν ολα τα λαστιχαBig Grin) Εχει κανεις καμμια ακρη στον ΗΣΑΠ να το βγαλουμε μια βολτα.....? οχι τιποτα αλλο αλλα να ξεμουδιασει το καημενοBig Grin
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Πράσινα Λεωφορεία ΗΣΑΠ : Φωτογραφίες - από B10M-SB756 - 27-07-2010, 05:39 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)