Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yutong E12
Το 9829 αρνήθηκε να αναγγείλει στάσεις
Απάντηση
Σύμφωνα με την λίστα όσων έχουν εμφανισθεί βλέπουμε ότι ο Πειραιάς φαίνεται να έχει τα πρώτα νούμερα, μετά ακολουθεί Βοτανικός Ρουφ, μετά Αττική και μετα Ανθούσα

Όμως ο Πειραιάς και ο Βοτανικός επικαλύπτονται σε κάποτε νούμερα ενώ από την άλλη πλευρά δεν έχει αφεθεί κάποια μεγάλη έκταση αριθμών για το Μπραχάμι. Οπότε θαρρώ τα νούμερα θα είναι λίγο μπερδεμένα (ευτυχώς όχι όσο τα λιζινγκ)
Απάντηση
Η Ανθούσα μέχρι στιγμής έχει τα 9924-9932, τα Λιόσια 9904-9912, με τον Πειραιά να ξεκινάει με τα πρώτα, αλλά μετά το 9825 να εμφανίζεται και ο Βοτανικός
Απάντηση
Το 9880 που είναι στο Α15 είναι το πρώτο που μπήκα.
Απάντηση
Άκουσα την ηχητική αναγγελία του 9932 στο Α5 από το απέναντι πεζοδρόμιο της Ακαδημίας να σκουζει "επόμενη στάση κήπος". Πολύ δυνατά
Απάντηση
Έχω σταμπάρει κι εγώ το 9926 που κόβει βόλτες στην απογευματινή βάρδια του 235 (17:00-18:05- 19:15 - 20:35) Θα το πετύχω στην επιστροφή από Ακαδημία και θα σας μεταφέρω απόψεις
Απάντηση
Δεν έχει κάτι το φοβερό να μπεις μέσα πάντως. Τίμια δείχνουν.
Απάντηση
(17-05-2024, 06:39 PM)ecoj Έγραψε: Δεν έχει κάτι το φοβερό να μπεις μέσα πάντως. Τίμια δείχνουν.

Πηρα το 9926 στο 235 (18:05 απο αφετηρια, 18:35 απο Ακαδημια). Αθόρυβο τελειως, απαλό ωραιο κλιματισμό χωρις να φυσαει κ να σε κρυωνει, θυρες usb στα καθισματα, ανετη ροπή στην ανηφορα της Γ.Ζωγραφου. Κύλιση ομαλότερη από αυτή των τρόλλεϋ. Το εσωτερικό σαφώς καλύτερο από τα Solaris κ τα Iveco CNG (όταν ήταν νεα), αν και το γκρι ειναι φτηνιαρικο στην όψη. Τα καθισματα όμορφα κ με καλή διαταξη. Μόνο καλές εντυπώσεις και καλορίζικα
Απάντηση
Σε όσα έχω μπει γκρινιάζουν όλοι για τα παράθυρα
Απάντηση
Είναι μικρότερη η επιφάνεια των παραθύρων από τα leasing, αλλά έχει σχεδόν σε κάθε τζάμι, οπότε αερίζεται πιο εύκολα το όχημα. Επίσης, σε πολλές γραμμές τα ντιζελ και τα σιτελις έφταναν τα ηλεκτρικά. Δεν είναι πιο αργά οχήματα, το αντίθετο, αλλά ίσως δεν θα ξέρουν καλά οι οδηγοί και η διαδικασία επιβίβασης είναι λίγο πιο αργή να ανοίξει η πόρτα και να κλείσει
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 7 Επισκέπτης (ες)