Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Απο τις 3 φωτο μου φαινεται οτι φιλοξενουνται στο Ελληνικο. Οχι Β10Μ στο 608 θα μουν πρωτα αλλα αν τα παρει κανας Βοτανικος κανει για το 036 χαχα. Θα μαζεψει τα δεντρα του Ψυχικου.
Εγώ προτείνω να επαναφέρουν την 906 όπως ήταν επί ίκαρων και να τα βάλουν εκεί. Εκεί να δεις γέλιο. Έχουν να μαζέψουν δέντρα, μπαλκόνια κλπ που θα πάει σύννεφο. Το ίδιο γινόταν και με τα leyland
http://www.youtube.com/watch?v=YGn9Nel6E...r_embedded Και βιντεακι σας βρηκα!
Και να ειναι στο Ελληνικο !
Πάντως απ' ο,τι φαίνεται δεν θα βγουν άμεσα στην κυκλοφορία..... Γιατί δεν βλέπω ούτε αριθμό παρμπρίζ, ούτε καν αριθμό κυκλοφορίας!!!
(25-09-2010, 11:58 PM)cmegas Έγραψε: [ -> ]Πάντως απ' ο,τι φαίνεται δεν θα βγουν άμεσα στην κυκλοφορία..... Γιατί δεν βλέπω ούτε αριθμό παρμπρίζ, ούτε καν αριθμό κυκλοφορίας!!!

Εδω δεν ξερουν σε ποια γραμμη θα μπουν χαχαχαχα, τι πινακιδες να παρουν χαχαχα παρεα διπλα στα συνεργεια κανουν χαχαχα
Για σκια μονο κανουν Tongue
Εγιναν δοκιμες στις τρυπες του Καραμανλη πριν καιρο και χωρεσαν. Τα επικρατεστερα σεναρια ειναι το αεροδρομιο και η Σαρωνιδα , ιδωμεν....
Μακραν πιο ταιριαστη η Σαρωνιδα...
Και το Χ96 θα έλεγα εγώ..... Angel
Πρεπει να πηραν πινακιδες σημερα! ΥΝΡ-9091 έως και ΥΝΡ-9105.*
*Με επιφυλαξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13