19-12-2010, 05:58 PM
(19-12-2010, 05:07 PM)panos81 Έγραψε: Από τον σταθμό Η.Σ.Α.Π. Κηφισιάς μέχρι Πολιτεία το 524 θα πηγαίνει μέσω Ηρώδου Αττικού - Ξενίας - Χαρ. Τρικούπη και Κοκκιναρά. Δεν είναι τόσο κύκλος... Η επιστροφή μέσω της οδού Δεληγιάννη. Απλά επεκτείνεται πέραν της πλατείας Πολιτείας. Δεν αλλάζει πιο πριν.
ΟΚ, αυτό δεν είχα καταλάβει.....
114, 115, 149, 170, Ε22 (το Γ1 να 'ταν κι άλλο.........)