Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών της ΟΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα - 2015
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Από την 1/2/15, ο χρόνος διαδρομής στο Α3 αυξάνεται από 60' σε 65' Καθ, από 55' σε 60' Σαβ και από 50' σε 55' Κυρ, με τα ίδια οχήματα, με ό,τι αυτό συνεπάγεται για τα δρομολόγια [Καθ και 20λεπτα στην μεσ.αιχμή, 2330 από ΑΦ-ΤΕ και μετά 24αρι, Σαβ τα περισσότερα κομμένα δρομολόγια (52 πλέον από 56 1/2)].

Να δούμε πότε θα επέμβουν και στο 701 ή στο 747 που γίνεται χαμός...
Σε λειτουργία μετά από αρκετούς μήνες (και χρόνια?) το εκδοτήριο της ΟΣΥ στον Ευαγγελισμό, από χθες, για την έκδοση καρτών απεριορίστων διαδρομών.
(29-01-2015, 10:13 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: [ -> ]Σε λειτουργία μετά από αρκετούς μήνες (και χρόνια?) το εκδοτήριο της ΟΣΥ στον Ευαγγελισμό, από χθες, για την έκδοση καρτών απεριορίστων διαδρομών.
Ειναι αρκετες μερες που εχει ανοιξει και μου εκανε εντυπωση
(29-01-2015, 02:03 PM)Vasilis21 Έγραψε: [ -> ]Ειναι αρκετες μερες που εχει ανοιξει και μου εκανε εντυπωση

Το είχα εντοπίσει και προ καιρού, αλλά μου διαφεύγει το αν ήταν περίοδος διάθεσης καρτών και δεν είχα δώσει τόσο βάση, καθώς πίστεψα πως ίσως να το προετοίμαζαν για επαναλειτουργία.

Αρκετά θετικό, πάντως, το γεγονός αυτό και ειδικά όταν δεν έχει αυξηθεί ούτε κατά 1 άτομο το ανθρώπινο δυναμικό της ΟΣΥ.
(29-01-2015, 06:28 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: [ -> ]Το είχα εντοπίσει και προ καιρού, αλλά μου διαφεύγει το αν ήταν περίοδος διάθεσης καρτών και δεν είχα δώσει τόσο βάση, καθώς πίστεψα πως ίσως να το προετοίμαζαν για επαναλειτουργία.

Αρκετά θετικό, πάντως, το γεγονός αυτό και ειδικά όταν δεν έχει αυξηθεί ούτε κατά 1 άτομο το ανθρώπινο δυναμικό της ΟΣΥ.
Εμενα με εχει βολεψει πολυ το εκδοτηριο που ειναι στο Συνταγμα στο τερμα του Χ95 δεν εχει ποτε ουρα.Δεν το αλλαζω με τιποτα και ας ειναι πιο κοντα αυτο του ευαγγελισμου
(29-01-2015, 10:29 PM)Vasilis21 Έγραψε: [ -> ]Εμενα με εχει βολεψει πολυ το εκδοτηριο που ειναι στο Συνταγμα στο τερμα του Χ95 δεν εχει ποτε ουρα.Δεν το αλλαζω με τιποτα και ας ειναι πιο κοντα αυτο του ευαγγελισμου

Ούτε κι αυτό του Ευαγγελισμού έχει ουρά. Μόνο έναν ηλικιωμένο είδα σήμερα το πρωί να βγάζει τη μηνιαία κάρτα. Θα χρειαστεί λίγος καιρός μέχρι να το συνηθίσει ο κόσμος, αλλά τουλάχιστον θα βοηθήσει και λίγο το χάλι που επικρατεί εντός του σταθμού του Μετρό, την τελευταία και την πρώτη μέρα του μήνα.
(29-01-2015, 11:46 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: [ -> ]Ούτε κι αυτό του Ευαγγελισμού έχει ουρά. Μόνο έναν ηλικιωμένο είδα σήμερα το πρωί να βγάζει τη μηνιαία κάρτα. Θα χρειαστεί λίγος καιρός μέχρι να το συνηθίσει ο κόσμος, αλλά τουλάχιστον θα βοηθήσει και λίγο το χάλι που επικρατεί εντός του σταθμού του Μετρό, την τελευταία και την πρώτη μέρα του μήνα.
Να δουμε ποσο καιρο θα ειναι ανοιχτο
Καλημέρα!

Υπάρχει η δυνατότητα να βγάλει κανείς κάρτα ή να αγοράσει εισιτήρια από εκδοτήρια με την χρήση κάρτας και αν ναι σε ποια σημεία γίνεται αυτό;
(30-01-2015, 09:36 AM)Giannis Έγραψε: [ -> ]Καλημέρα!

Υπάρχει η δυνατότητα να βγάλει κανείς κάρτα ή να αγοράσει εισιτήρια από εκδοτήρια με την χρήση κάρτας και αν ναι σε ποια σημεία γίνεται αυτό;

Σε αρκετά της ΟΣΥ (πχ. Ακαδημία) και σε πολλούς σταθμούς Μετρό, επίσης! Ενδεικτικά, αυτά που μου έρχονται στο μυαλό είναι τα εκδοτήρια σε "ΣΥΝΤΑΓΜΑ", "ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ", "ΔΑΦΝΗ", "ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ", "ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ", "ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ", "ΠΑΝΟΡΜΟΥ". Επίσης, νομίζω στα περισσότερα (αν όχι όλα) του Τραμ.

Ειδικά στους σταθμούς Μετρό και τις στάσεις του Τραμ (όπου δεν τα έχει πάρει ο άνεμος!!), τα εκδοτήρια που δέχονται πιστωτικές και χρεωστικές ξεχωρίζουν από το διαφημιστικό στάντ της τράπεζας που παρέχει την υπηρεσία, έξω από αυτά.
Ωραία, ευχαριστώ για την απάντηση!
Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15