Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εκτέλεση συγκοινωνιακού έργου του ΟΑΣΑ από τα ΚΤΕΛ
#92
Ανεβάζει ένας γραφικός τύπος (που με το μυαλό του έχει και θεσμικό ρόλο) μια ανοησία, σπεύδει να το αναδημοσιεύσει ένας ακόμα πιο γραφικός "αγωνιστής ενάντια στα ΚΤΕΛ", τρέχετε να το αναδημοσιεύσετε και εδώ χωρίς να το διασταυρώσετε μην τυχόν σας πάρει κανένας την "πρωτιά" - γιατί ρε Βασίλη;

Η πραγματικότητα είναι ότι το λεωφορείο πήγε για προγραμματισμένη επισκευή (και μάλιστα με κλεισμένο ραντεβού στο ρεπό του). Μπήκε χθες, άλλαξε μια φλάντζα και βγήκε σήμερα έτοιμο για κυκλοφορία. (για να διευκολύνουμε λίγο συγκρίσεις με την εταιρία του Δημοσίου ανάλογης μάρκας και ηλικίας λεωφορείο έκανε 16 μήνες για την ίδια εργασία!)

Δημήτρη δεν ανοίγεις κεφαλάρι για να αλλάξεις λουριά...

Α, έχουν γραφτεί διάφορα που αγγίζουν τα όρια του γραφικού τις τελευταίες τρεις βδομάδες, τόσο από τους "συνήθεις υπόπτους" όσο και (με μεγάλη μου - αρνητική - έκπληξη) από σοβαρά μέλη... Δυστυχώς ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος για να ασχοληθώ μ' αυτά ένα ένα, αν κάποια στιγμή είμαι εύκαιρος ίσως τα αναλύσω...
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Εκτέλεση συγκοινωνιακού έργου του ΟΑΣΑ από τα ΚΤΕΛ - από garvanitis - 06-10-2020, 10:04 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)