Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 3.15 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irisbus Citelis GNV
Σήμερα μπήκα και εγώ σε Citelis στο Α8.Αν και περίμενα πολύ ώρα μέσα στο κρύο ο κόπος μου ανταμείφθηκε.Εμφανισιακά μου φάνηκε ωραίο αλλά και εσωτερικά.Έχει χώρο για τους όρθιους μπροστά γιατί έχει δύο δυάδες θέσεων στην κάθε πλευρά σε αντίθεση με τα Agora που έχουν δύο τετράδες και δεν υπάρχει χώρος για τους όρθιους.Μέχρι στιγμής οι αναρτήσεις είναι καλές αλλά θα δείξει στην συνέχεια.Τώρα έχουν βγει όλα τα Citelis στην κυκλοφορία ή μόνο λίγα;
Απάντηση
Έχουν βγει 15 σίγουρα. Θα κυκλοφορήσω και αύριο για να δω. Να ψάχνετε για αριθμούς από ΥΝΡ 9016 και μετά. Ότι είναι μετά απ' αυτούς έχει κυκλοφορήσει πιο πρόσφατα (δλδ 1 ημέρας θα είναι)
Απάντηση
Νομίζω ότι αυτό που μπήκα εγώ ήταν το 9010...

Υπάρχει περίπτωση η ΕΘΕΛ, λόγω των περιοκοπών και έλλειψης χώρου στα αμαξοστάσια, να έστειλε τα Renault στο Θριάσειο για να μείνουν εκεί προσωρινά αποθηκευμένα, και να κατέθεσε προσωρινά πινακίδες για να μην πληρώνει τα τέλη τους;
Απάντηση
το #9004 ήταν χθες το απόγευμα στο 822. Προφανώς ήταν και το μοναδικό γιατί όσα άλλα είδα στην ίδια γραμμή ήταν παλιές γκαζιέρες...
Die Deutschen bullen
Απάντηση
Εθεαθη Citelis σημερα στην γραμμη Β15.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
Εθεάθη Citelis στις γραμμές Α11 το πρωί και το απόγευμα σε Χ40 και Χ41.
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση
Το θεμα ειναι να αντεξουν και να μην διαλυθουν οπως τα Agora.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
απο τι βλεπω μπαινουν σε πολλες γραμμες.Ας μπουν και στην Γ9
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Πες τα Βασίλη!! Και στο 735 το πρωί γιατί γίνεται το αδιαχώρητο!!
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση
(29-01-2011, 01:55 AM)nikost Έγραψε: Πες τα Βασίλη!! Και στο 735 το πρωί γιατί γίνεται το αδιαχώρητο!!
οποτε ανεβενω μενιδι λεω"θα την βγαλει δεν θα την βγαλει??"
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)