Αξιολόγηση Θέματος:
  • 15 Ψήφοι - 3.07 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[skai.gr] "Έκρηξη" χρεών στα ΜΜΜ
#11
Εγώ θέλω Βγενο δαγκωτο... Η ολυμπιακή έγινε επιτέλους "εταιρεία"... Επίσης καλά τα πάει με την Superfast... Ώρα να μπει και στα λεωφορεία...! Την arriva και εγω για αγγλική την ήξερα... Αλλά τώρα που ακούω για γερμανούς δεννννν...
Απάντηση
#12
Η Ολυμπιακη προσπαθει - δεν εγινε ακομα - εταιρεια... Τιποτα το σημαντικο στις ευρωπαικες πτησεις, στις δε εσωτερικου, το απολυτο μηδεν... Για να μην αναφερθω σε καθυστερησεις...
Απάντηση
#13
(05-07-2010, 02:54 PM)Paul:) Έγραψε: Εγώ θέλω Βγενο δαγκωτο... Η ολυμπιακή έγινε επιτέλους "εταιρεία"... Επίσης καλά τα πάει με την Superfast... Ώρα να μπει και στα λεωφορεία...! Την arriva και εγω για αγγλική την ήξερα... Αλλά τώρα που ακούω για γερμανούς δεννννν...

Γιατι δεν?? Μια χαρα ειναι οι Γερμανοι!Big GrinCool
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#14
Γι αυτο κρατηθηκα να μην δημοσιευσω τιποτε για το αρθρο του πρωτου θεματος.

Διαψευθηκαν μεχρι τελευταιας κουβεντας οι φημες περι Ιδιωτικοποιησης της ΕΘΕΛ.
Απάντηση
#15
Επισημως... Ανεπισημα? Αλλη πληροφορηση εχω, απο το εξωτερικο...
Απάντηση
#16
(05-07-2010, 04:55 PM)Cmaniac Έγραψε: Γι αυτο κρατηθηκα να μην δημοσιευσω τιποτε για το αρθρο του πρωτου θεματος.

Διαψευθηκαν μεχρι τελευταιας κουβεντας οι φημες περι Ιδιωτικοποιησης της ΕΘΕΛ.

Και τον Μαρτιο ελεγαν ελεγαν πως δεν θα ανεβαιε κιαλλο η φορολογια αλλα εγινε! Οτι διαψευδουν τα κωθωνια-φωστηρες βγαινει μετα απο λιγο καιρο!
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#17
Υπαρχει καποιος που πιστευει οτι τυχαια βγηκε χθες με το σχετικο "αποκλειστικο" θεμα στο πρωτοσελιδο το "Θεμα"?

Οταν θελουν να δουν αντιδρασεις διαρρεουν σε ενα "φιλιο" μεσο ενα "αποκλειστικο" το οποιο βεβαια αμεσως μετα διαψευδουν, αλλα ο δρομος εχει ανοιξει... Περισσοτερο θα με ανησυχουσε αν δεν υπηρχε διαψευση, τωρα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι προχωραει το θεμα ΕΘΕΛ στο Υπουργειο - και καλα κανει αρκει να γινει σωστα, αλλιως ας τα αφησουν τα πραγματα οπως ειναι...
Απάντηση
#18
Σήμερα άκουσα στο ραδιόφωνο οτι σκέφτονται σοβαρά την ανάθεση του ελέγχου των εισητηρίων στις αστικές συγκοινωνίες σε ιδιωτες διότι το έλλειμμα απο λαθρεπιβάτες φτάβει 40 εκ. ευρώ περίπου το χρόνο... Υποθέτω ότι μάλλον αρχίζουν να διαδίδουν αυτά περι ελέγχου για να πει ο κόσμος " Επιτέλους δεν θα πληρώνω μόνο εγώ σαν τον *****", και μετά να πουλήσουν ολόκληρες τις ΔΕΚΟ που έχουν πρόβλημα!
Απάντηση
#19
Το ελεγαν καιρο αυτο για τα εισιτηρια και τον ελεγχο κομιστρου! Αντε να στρωσει η κατασταση λιγακι γιατι εχουν ξεφυγει τα πραγματα! ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΘΕΛ!
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)