Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[seleo.gr] Σύγκρουση νταλίκας με λεωφορείο του ΚΤΕΛ στα Μάλγαρα
#7
(09-01-2014, 12:40 PM)'ecoj' Έγραψε: Μπροστά ήσουνα και ξέρεις ότι είναι βούρλο η φοιτήτρια; 

Είναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα και η κοπέλα είναι ακόμα από το σοκ του ατυχήματος!



 

Απο αυτά που λέει, τέτοια εντύπωση δίνει. Αν δεν σ'αρέσειη αποψη μου αυτή είναι.
Ο οδηγός είναι επαγγελματίας άνθρωπος που έχει δαπανήσει ένα Χ ποσό για το όχημα, ένα Χ ποσό για την άδεια και ζεί απο αυτό, δεν νομίζω να θέλει να ριψοκινδυνέψει την ζωή του και μετά των επιβατών γιατί απο αυτό ζεί... 
Η φοιτήτρια πάλι στην μισή διαδρομή κοιμόταν και επειδή την διαδρομή την έχω κανει, Αγρίνιο-Θεσ/νίκη, και να θέλει ο οδηγός δεν πάει πάνω απο 80χλμ (και πολλά λέω) μέχρι να βγεί στην Εγνατία. Όλα τα άλλα είναι φαντασιώσεις θαρρώ! 

 

 

 
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [seleo.gr] Σύγκρουση νταλίκας με λεωφορείο του ΚΤΕΛ στα Μάλγαρα - από TMantzas - 09-01-2014, 12:46 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [seleo.gr] Νέο περιστατικό σε λεωφορείο του ΟΑΣΘ: Ελεγκτές εγκλώβισαν γυναίκα και την αποκαλούσαν «παλιοσαβούρα» GiannisB 0 2.624 23-01-2017, 10:31 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GiannisB
  Ποινές φυλάκισης 12,5 ετών για τους οδηγούς του ΚΤΕΛ και της νταλίκας της τραγωδίας στα Μάλγαρα TMantzas 0 4.036 27-11-2016, 05:22 PM
Τελευταία Δημοσίευση: TMantzas
  [seleo.gr] Λεωφορείο κάηκε ολοσχερώς στον Εύοσμο N1Ellinikou 1 3.226 12-04-2016, 01:18 AM
Τελευταία Δημοσίευση: garvanitis
  [seleo.gr]Σύγκρουση λεωφορείου του ΟΑΣΘ με αυτοκίνητο στην Τούμπα GiannisB 0 2.797 28-08-2014, 11:50 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GiannisB

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)