11-10-2018, 06:12 PM
(Τελευταία τροποποίηση δημοσίευσης: 11-10-2018, 06:16 PM από vard_57. Edited 2 times in total.)
Λεπτομέρεια: θα συνεχίσει να υπάρχει 33Α: Αγ. Παντελεήμων - Βενιζέλου - Εμπορικό Κέντρο Μακεδονία (με ελάχιστα αλλαγμένες ώρες) αλλά καταργείται το 2Α: Α.Σ. ΙΚΕΑ - Ν.Σ. Σταθμός μέσω Αγροκτήματος Α.Π.Θ. (που έχει 5 πρωινά δρομολόγια)