Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Η γραμμή με την ομορφότερη / πιο ιδιαίτερη διαδρομή που έχετε μπει
#26
Καλά εννοείται ότι έχει τοξικομανείς στα 735/Α10/Β10! Αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις είναι τόσο λιώμα που ένα φου να τους κάνεις έπεσαν! Εδώ το χέρι τους καλά καλά δε μπορούν να σηκώσουν, υπάρχει καμία περίπτωση να σου επιτεθούν; Εγώ προσωπικά τα μόνα σημεία της Αθήνας που πραγματικά φοβάμαι να κυκλοφορήσω νύχτα είναι η Μενάνδρου που γίνεται κανονικά γκέτο με τις συμμορίες των μαύρων κτλ και η παλιά στάση του τρόλεϊ στο Πολυτεχνείο, στην άνοδο της Πατησίων! Όσο για τη Μάνδρα, δεν ήταν και τόσο άσχημα τα πράγματα. Κατ' αρχάς ήταν καλοκαίρι, (βασικό!) οπότε δεν είχα θέμα κρύου/ζέστης, μιας και ήταν νύχτα κι είχε δροσιά! Μετά ήταν σε μια περίοδο που έτσι κι αλλιώς κοιμόμουν καλές 6 τα χαράματα και ξυπνούσα 2-3 το μεσημέρι, οπότε δεν είχα πρόβλημα με τη νυστα. Είχα ψάξει μήπως βρω κανένα internet cafe που να διανυκτερεύει να περάσω εκεί τη νύχτα, αλλά δυστυχώς το μοναδικό της πόλης έκλεινε κατά τη 1! Οπότε πήρα μαζι μου σάντουιτς, μπισκότα, χυμούς κτλ, ένα βιβλίο κι ένα σταυρόλεξο, και ειχα πράγματα να κάνω! Το μόνο πρόβλημα ήταν ότι πιάστηκε ο πισινός μου όλη νύχτα στο παγκάκι!! Παντως μέχρι τις δύο ειχε ζωή στην πλατεία, γιατί ήταν ανοιχτή μια ταβέρνα/σουβλατζίδικο! Μετά ερήμωσε το πράγμα!
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Η γραμμή με την ομορφότερη / πιο ιδιαίτερη διαδρομή που έχετε μπει - από pvuccino - 14-06-2018, 04:13 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)