Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σύστημα τηλεματικής στις Ο.ΣΥ.
Εργα για οθονη τηλεματικης σημερα και στην σταση "Ομονοια" επι της οδου Πανεπιστημιου για τις γραμμες 1,6,12,21,035,057,227,500 και 790!

Κι ενω εδω και μερες οι οθονες τηλεματικης αναφραφουν διελευσεις μονο για τα 224,732,608,5 και Γ9, στο τελευταιο η σημερινη διελευση σε 48' εγραψε, στα θετικα ομως οτι με την αλλαγη δρομολογιου εκτος του Π της Τρυπια μεσα στην Φιλαδελφεια στην καθοδο, η τηλεματικη και εντος του οχηματος, παρολο που το εδειχνε εκτος πορειας, μπηκε ξανα σε λειτουργια οταν επανειλθε στο κανονικο δρομολογιο!
Για το 608 και τα Τοπικα Δρομολογια εχω γραψει, οπως και για την 5 που αναμενοντας το τελευταιο σχολασμενο (2300 Λαμπρινη - 2355 Τζιτζιφιες) το ανεγραφε σαν 5αρι, ενω ηταν "Πατησια", ενω οι στασεις της καθοδου ανεγραφαν διελευση σε 17' (γυρω στις 0020!!), οπου προφανως η τηλεματικη διαβαζε καποιο κατερχομενο σχολασμενο απο Λαμπρινη σαν κανονικο 5αρι!
Ας ελπισουμε πως με την κανονικη λειτουργια, ολες αυτες οι λεπτομεριες θα διορθωθουν, γιατι ειδικα αυτες τις ωρες λαθος μηνυματα ειναι μεγαλο σφαλμα!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Σύστημα τηλεματικής στις Ο.ΣΥ. - από MrVanHool - 16-03-2016, 12:39 AM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Σύστημα τηλεματικής στα ΚΤΕΛ panos1b 25 6.763 11-04-2024, 08:48 PM
Τελευταία Δημοσίευση: kostas720

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 14 Επισκέπτης (ες)