Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νυχτερινές γραμμές
Από το ΚΤΕΛ Σαλαμίνας, νομίζω το καλοκαίρι έχει πάρα πολύ κόσμο
Απάντηση
(06-06-2024, 01:57 AM)Crabman Έγραψε: Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κανείς το 115 Κίτσι-Ακαδημία πως πηγαίνει από επιβατική κίνηση; Επίσης δρομολογείται από το κτελ αττικής ή από κάποιο άλλο και από ποιο αμαξοστάσιο βγαίνει;
Έχει τον ίδιο κόσμο με το 790
Απάντηση
(06-06-2024, 07:37 AM)Man Lion\s city Έγραψε: Από το ΚΤΕΛ Σαλαμίνας, νομίζω το καλοκαίρι έχει πάρα πολύ κόσμο

(06-06-2024, 11:19 AM)Leon377 Έγραψε: Έχει τον ίδιο κόσμο με το 790
Ευχαριστώ πολύ!
Απάντηση
Το 400 είναι και "επισήμως" επισήμως νυχτερινή γραμμή μιας και πλέον δεν χώρας να μπεις. Το δρομολόγιο των 00:55 από Πειραιά έφτασε Σύνταγμα περίπου 01:50 (55 λεπτά αργότερα) και πέρασε γεμάτο από τις στάσεις "ΣΥΝΤΑΓΜΑ" και "ΚΗΠΟΣ" επί της Βασιλίσσης Σοφίας χωρίς να κάνει φυσικά στάση. Εγώ περιμένω το δρομολόγιο των 1:30 από Πλακεντίας, απο τη στάση Σύνταγμα (το οποίο ξεκίνησε με μόνο 10 λεπτά καθυστέρηση). Για να δούμε αν θα μου τύχει το ίδιο (πολύ πιθανόν).
Απάντηση
(10-06-2024, 01:56 AM)Korkis Έγραψε: Το 400 είναι και "επισήμως" επισήμως νυχτερινή γραμμή μιας και πλέον δεν χώρας να μπεις. Το δρομολόγιο των 00:55 από Πειραιά έφτασε Σύνταγμα περίπου 01:50 (55 λεπτά αργότερα) και πέρασε γεμάτο από τις στάσεις "ΣΥΝΤΑΓΜΑ" και "ΚΗΠΟΣ" επί της Βασιλίσσης Σοφίας χωρίς να κάνει φυσικά στάση. Εγώ περιμένω το δρομολόγιο των 1:30 από Πλακεντίας, απο τη στάση Σύνταγμα (το οποίο ξεκίνησε με μόνο 10 λεπτά καθυστέρηση). Για να δούμε αν θα μου τύχει το ίδιο (πολύ πιθανόν).

Για καλή μου τύχη έχει φυσιολογικό κόσμο (όλες οι θέσεις πιασμένες σχεδόν και έχει λίγο χώρο για όρθιους)
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)