Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#81
ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΝΟΥΜΕ ΣΧΟΛΙΑ "ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ"????ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ???
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#82
Γιατι το 101 της Καβαλας δεν εχει καποια σχεση με το 26 και το pb της Αχαιας επισης καμμια με τα καθισμα οδηγου του Ο303 απ την πατρα.

Κατω απ την φωτογραφια σχολιαζουμε την φωτογραφια και τιποτ αλλο σχετικο με αλλο λεωφορειο η φωτογραφια.

Το οτι δειχνω καποια ανοχη, δεν σημαινει οτι τα ανεχομαι ολα, ουτε οτι θα επιτρεψω εντελως ασχετα σχολια.
Απάντηση
#83
παλι σβηνουμε,οκ!!!!!βγαλε μια ανακοινωση τοτε, που να ξεκιναει με τη φραση "ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ Κ ΔΙΑΤΑΣΟΥΜΕ",οτι οποτε γουσταρω σβηνω σχολια!!!να ξερουμε τι γινετε!!!
κ επειδη την ξερω την συνεχεια,παρε κ μια προταση για το επομενο meeting...http://www.yabanaki.gr/
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#84
Δεδομενου του οτι με το να δημιουργεις εκτος θεματος συζητησεις δεν οδηγει πουθενα και αντιτιθεται στους κανονες, κανω χρηση της παρακατω παραγραφου:

Οροι χρησης, παραγραφος 5.5.1, 3η ενεργεια

Σύναψη:Εφόσον η ομάδα διαχείρισης του leoforeia.gr αντιληφθεί ότι οι ενέργειες κάποιου μέλους είναι αντίθετες από τους όρους πρόσβασης και χρήσης, τότε θα προχωρήσει σε μία από τις παρακάτω ενέργειες:

[..]

* Διαγραφή ή τροποποίηση της επίμαχης δημοσίευσης.
Απάντηση
#85
δηλαδη μονο εγω το εκανα αυτο???για να μη μετρησω ποσα ακομα ακυρα σχολια υπαρχουν!!!!κ το ληγω εδω!!
ΑΣΧΕΤΟ..δε κανονιζετε καμια συναντηση τωρα που ανοιξε λιγο ο καιρος????
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#86
Eγω στο τελος θα βαλω της φωτογραφιες μου σε αλλο site μεχρι να μου <δωσεις/δωσετε> την Μεγαλη αδεια.

Θα σας σειλω τα links.
Απάντηση
#87
Αναοινωνεται πως για να μην δημιουργηθει ξανα ζητημα στο μελλον, ολες οι φωτογραφιες που εχουν ληφθει απο κινητα, ανεξαρτητου κατηγοριας η ποιοτητας / αξίας ληψης θα διαγραφουν.

Ηταν παγια τακτικη μου να αφηνω καποιες καλες ληψεις να περνουν απο την διαδικασια, κανοντας τα στραβα ματια, αλλα αυτο μαλλον δεν αρεσε σε καποιους, γι αυτο κι εγω απο την πλευρα μου για να μην ξανακουσω το οτιδηποτε αφορα αυτο το ζητημα θα το διευθετησω μια και καλη.

Αυτο θα παρει λιγο καιρο, ομως και αν δειτε καποια φωτογραφια που να εχει ξεφυγει, πειτε το.

Επαναλαμβανω, σε ολα τα αλμπουμ θα γινει αυτο, ακομα και στις παρουσιασεις.
Απάντηση
#88
Επαναλαμβανω, σε ολα τα αλμπουμ θα γινει αυτο, ακομα και στις παρουσιασεις.
[/quote]


για ποιον τροφαντουλη φωτογραφο χτυπαει η καμπανα????Big GrinTongueBig GrinTongue
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#89
Τελικα η διαδικασια ολοκληρωθηκε και οι φωτογραφιες που σβηστηκαν ηταν περιπου 900.

Εχουν παραμεινει καποιες (γυρω στις 50 υπολογιζω) φωτογραφιες για πολυ συγκεκριμενους λογους που δεν θα σβηστουν.
Απάντηση
#90
Τελοσπαντων αφου ειναι ετσι ο κανονισμος καλα εκανες αλλα τουλαχιστον επρεπε να εχεις καποια κατηγορια για αυτες και να παρεμεναν γιατι οπως εχει ξανα αναφερθει δεν κουβαλαμε ολοι μαζι μας φωτογραφικη μηχανη οποτε τραβαμε με το κινητο και στις παρουσιασεις τουλαχιστον επρεπε να τις αφησεις οχι επιδη ηταν το δικο μου επειδη μερικα δεν υπαρχουν στην gallery οπως πχ το 303 του Ηρακλη
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.446 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)