Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#61
Αυτό το κατάλαβα... αλλά καλό θα ήταν να ξαναεπανερχόταν η δυνατότητα να δείχνει τις τελευταίες προσθήκες όταν μπαίνουμε στην φώτο... εννοώ ότι τώρα όταν μπαίνεις σε μια φωτογραφία, ακόμα κι απ' τις τελευταίες προσθήκες, σου δείχνει μόνο τις φώτο του άλμπουμ και όχι τις συνολικές... το βρίσκω πιο δύσχρηστο για να πω την αλήθεια τώρα πλέον
Απάντηση
#62
οντως εχεις δικιο και μενα μου φαινεται πιο δυσχριστο νομιζω το προηγουμενο ηταν καλυτερο.
Απάντηση
#63
Συμφωνώ και εγώ οτι ειναι δυσχρηστο τωρα
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#64
Πραγματι, δεν ευνοει τα σχολια.

Ομως δινει αλλη αιγλη στην προβολη. Επισης, σας παροτρυνω να δοκιμασετε την πλοηγηση με τα βελακια του πληκτρολογιου
Απάντηση
#65
Θα θελα να αναδειξω το θεμα σχετικα με το ανεβασμα φωτογραφιων στην gallery μερικοι απο εμας εχουμε φωτογραφιες αλλα δεν εχουμε δικαιωμα να τις ανεβασουμε και θα μιλησω προσωπικα εχω αρκετες φωτογραφιες απο λεωφορεια και φορτηγα και πιο πανω διαβασα μερικες απαντησεις σχετικα με το θεμα αυτο πως τις φωτογραφιες μας μπορουμε να τις στειλουμε ειτε στην διοικηση του site ειτε σε καποιον μωβ αλλα δεν υπαρχει ουτε αυτη η δυνατοτητα εστειλα πμ στο διαχειρηστη απαντηση δεν πηρα, ξερω πως το site θελει καλης ποιοτητας φωτογραφιες και με πληρη στοιχεια απο φωτογραφικη μηχανη κανεις απο εμας δεν θελει να ανεβανουν ασχημες φωτογραφιες και ειναι παρα πολυ λογικο, θα ηθελα να ρωτησω τα υπολοιπα μελη που εχουν φωτογραφιες πως θα τις ανεβασουν και με ποιον τροπο? και τελος θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει ενα συστημα αξιολογησης των νεοτερων μελων ετσι ωστε αυτοι που θελουν πραγματικα να εμπλουτιζουν την gallery με φωτογραφιες να το κανουν απ'ευθειας και αυτοι που ανεβαζουν σαβουρες να αποκλειονται οριστικα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#66
Δυστυχώς φίλε είναι ετσι όπως τα γράφεις.Εχω πανω απο χίλιες φωτό αλλά δεν μπορω να τις μοιραστώ μαζί σας.Οπότε χαζεύω τις φωτό αυτων των 3-4 ανθρώπων που ανέβαζουν και σκάω.Οσες φορές και αν ζήτησα διαφορετική πολιτική στο θέμα του ανεβάσματος φωτογραφιών δεν έγινε τίποτα.
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#67
(07-12-2010, 11:08 PM)Asterix Έγραψε: Δυστυχώς φίλε είναι ετσι όπως τα γράφεις.Εχω πανω απο χίλιες φωτό αλλά δεν μπορω να τις μοιραστώ μαζί σας.Οπότε χαζεύω τις φωτό αυτων των 3-4 ανθρώπων που ανέβαζουν και σκάω.Οσες φορές και αν ζήτησα διαφορετική πολιτική στο θέμα του ανεβάσματος φωτογραφιών δεν έγινε τίποτα.

Φιλε Asterix ολα τα site που επισκεπτομαι και εχουν φωτογραφικο υλικο υπαρχει ελευθερη δυνατοτητα να ανεβαζεις τις φωτογραφιες απ'ευθειας φυσικα με καποιες προυποθεσεις καλη ποιοτητα φωτογραφιας κτλ οι ανθρωποι που ανεβαζουν τις φωτογραφιες ειναι ωριμοι και κατανοουν και δεν ανεβαζουν σαβουρες, ειλικρινα πρωτη φορα συναντω τετοιο περιορισμο, διαβασα στο forum οτι παλαιοτερα ανεβαιναν κακης ποιοτητας φωτογραφιες με ελειπη στοιχεια και γι'αυτο παρθηκε αυτος ο περιορισμος αν δεν κανω λαθος, συγνωμη που θα το πω αλλα υπαρχουν μελη δυο ταχυτητων, ας γινει αξιολογηση και στα υπολοιπα μελη γιατι στο κατω κατω προσφερουμε φωτογραφιες στο site και θελουμε να το κανουμε αυτο γιατι ολοι εμεις εχουμε κατι κοινο την αγαπη μας για το λεωφορειο και γι'αυτο ειμαστε γραμμενοι εδω. ελπιζω να το παρουν το μυνημα και ας μην κανουν τα στραβα ματια σε αυτο το θεμα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#68
Αν διαβάσεις και παραπάνω έχω και εγώ τις ίδιες απαιτήσεις με σένα αλλά δυστυχώς.....
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#69
(08-12-2010, 12:07 AM)Asterix Έγραψε: Αν διαβάσεις και παραπάνω έχω και εγώ τις ίδιες απαιτήσεις με σένα αλλά δυστυχώς.....

Ναι το διαβασα Asterix, Θα περιμενω αν ενδιαφερθουν απο την διοικηση του site αλλιως θα επανελθω στο θεμα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#70
Μην το παίρνετε έτσι. Είναι πολύ απλό... Υπάρχει το εξής σύστημα αξιολόγησης: Αρχικά μπορείτε να ανεβάζετε εφόσον πρώτα εγκριθούν απο τον Cmaniac και αμα ανεβάσετε 40-50 φωτογραφίες όλες με σωστά στοιχεία και εντός των προυποθέσεων (κυρίως ανάλυσης αλλά και να είναι δικές σας έτσι...) γίνεστε VIP χρήστες και ότι ανεβάζετε δεν χρειάζετε πια έγκριση!

Αν δεν έχετε την υπομονή να περάσετε την διαδικασία οπως έχει ξαναειπωθεί μπορείτε να τις στείλετε με mail είτε στην διαχείριση είτε σε όποιον VIP user θέλετε και να σας τις ανεβάσει γράφωντας στην περιγραφή ότι είναι δικές σας. Εγώ ας πούμε δεν θα είχα πρόβλημα να σας ανέβασω όσες φωτογραφίες θέλετε (σε λογικά πλαίσια πάντα).

Πιστεύω ότι είναι καλύτερα να υπάρχει ένας τρόπος ελέγχου του τι ανεβαίνει πριν ανέβει παρά μετά να αναγκάζονται να σβήνουν φωτογραφίες για όποιο λόγο και να δημιουργούνται εντάσεις γιατί κατέβηκε τι ήταν λάθος κλπ. Προκειμένου να δουλεύουν σωστά οι λειτουργίες αναζήτησης και ταξινόμησης ως προς την μάρκα κλπ πρέπει να είναι σωστά περασμένος ο τίτλος κάθε φωτογραφίας γιατί θα βρείτε πολλές φωτογραφίες απο παλιότερα μέσα στην gallery που πραγματικά θα αναρωτιέστε τι είναι και πού είναι...
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 39.599 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)