Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
Είναι πράγματι κρίμα αλλά δεν τις κατεβάζουμε εμείς οπότε δεν μπορεί να γίνει κάτι. Για να είμαι ειλικρινής ούτε εγώ γνωρίζω τον λόγο.
Απάντηση
Μπορει να τις κατεωασε για να μην υπαρχουν περιτα σχολια η για να φτιαχτουν καπους για νατις βλεπουν οσι δεν μπορουν να τις δουν μεφγαλες.Τωρα θα δειξει θα μαθουμε τι στο καλο
Απάντηση
Για να κλείσει εδώ το θέμα.

Ο κάθε φωτογράφος είναι ελέυθερος να κάνει ό,τι θέλει με τις φωτογραφίες του: ούτε οδηγίες μπορούμε να δώσουμε, ούτε υποδείξεις να κάνουμε.

Ο κανονισμός της σελίδας τα προβλέπει όλα αυτά.
Απάντηση
Πάλι δεν μου επιτρέπει τις φώτο μεγάλου μεγέθους. Γιατί?
Απάντηση
Ποιες είναι οι προυποθέσεις πλέον για να μπει κάποιος στους registered+?
Απάντηση
ρε παιδια τοσο καιρο ζηταω να με πειτε πως μπορω να ανεβασω foto,θα με πειτε?Εχω πολυ ενδιαφερουσες απο τον οασθ!
Απάντηση
Στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα με ότι απορίες έχεις...
Απάντηση
εχουν αφαιρεθει φωτο??????
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
Τελικά δεν μου απαντήσατε, εμένα γιατί μου αφαιρέθηκε το δικαίωμα της πλήρους προβολής? τουλάχιστον ρε παιδιά όταν γίνεται κάτι τέτοιο καλό είναι να ειδοποιήτε τους χρήστες και να μην το κάνετε στα ξαφνικά
Απάντηση
Έχει αλλάξει κάτι στο lay-out της gallery αλλά και του forum;

Στη gallery πατώντας π.χ. «Τελευταίες προσθήκες» ή «Τελευταία σχόλια» τα thumbnails της δεξιάς στήλης εμφανίζονται "κομμένα" περίπου στα 3/4 του μεγέθους τους.

Επίσης στο forum, όλοι οι τίτλοι, τα σχόλια κλπ. εμφανίζονται στοιχισμένα στο κέντρο και όχι στα αριστερά ή σε πλήρη στοίχιση, κάτι που πιστεύω κάνει -σχετικά- δύσκολη την άνετη ανάγνωση.
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 39.593 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)