Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
Το σύνολο πόστς αφορά το φόρουμ και μόλις ξεπεράσεις το όριο αυτόματα αποκτάς δικαίωμα να ανοιγεις τις φωτογραφίες σε πλήρη ανάλυση
Απάντηση
αμα ειναι ετσι ενταξει αλλα δεν πρεπει να ξερω ομως το οριο
Απάντηση
(26-09-2011, 03:41 PM)travego Έγραψε: αμα ειναι ετσι ενταξει αλλα δεν πρεπει να ξερω ομως το οριο

Ακριβώς.
Απάντηση
ενταξει παιδια σας ευχαριστω πολυ για την διευκρινιση
Απάντηση
Παρακαλούμε. Smile
Απάντηση
Έχουν σβηστεί φώτο στην γκάλερυ αυτές τις μέρες ή είναι η ιδέα μου?
Απάντηση
Τι εγινε ρε παιδια την μια δεν με βαζει το συστημα στο forum ακι στην gallery στα σχολια λεω θα εχω φαει ban τωρα μπαινω αλλα δεν μπορω να τις ανοιξω μεγαλες ενω χθες γινοταν και τωρα προσεξα και κατι τελευταιο αντι ναλεει registered+ λεει moderated τι συμαινει αυτο αποκλειστικα τελειως οχι τι ειναι.Αν εκανα κατι συγγνωμη κιολας δεν θα το εκανα επιτιδες αλλα καποιος ας μου εξυγισει εω μπερδευτει.Ευχαριστω
Απάντηση
(27-09-2011, 04:29 AM)kostas260 Έγραψε: Έχουν σβηστεί φώτο στην γκάλερυ αυτές τις μέρες ή είναι η ιδέα μου?

Η gallery είναι μια συλλογή φωτογραφιών η οποία επιτρέπει τον χαλαρό σχολιασμό κάτω απο την φωτογραφία. Πρόκειται για μία ρευστή και συνεχώς εξελισσόμενη μονάδα της ιστοσελίδας. Παράλληλα η σελίδα δίνει στην δυνατότητα στον κάθε φωτογράφο που ανεβάζει φωτογραφίες στην σελίδα να διαγράψει οποιαδήποτε στιγμή όσες απο τις φωτογραφίες του θέλει. Ως εκ τούτου, η διαγραφή φωτογραφιών (μαζί και σχολίων) μπορεί να γίνει σύμφωνα με την βούληση του φωτογράφου ή της σελίδας χωρίς την έγκριση των χρηστών.

(27-09-2011, 11:48 AM)travego Έγραψε: Τι εγινε ρε παιδια την μια δεν με βαζει το συστημα στο forum ακι στην gallery στα σχολια λεω θα εχω φαει ban τωρα μπαινω αλλα δεν μπορω να τις ανοιξω μεγαλες ενω χθες γινοταν και τωρα προσεξα και κατι τελευταιο αντι ναλεει registered+ λεει moderated τι συμαινει αυτο αποκλειστικα τελειως οχι τι ειναι.Αν εκανα κατι συγγνωμη κιολας δεν θα το εκανα επιτιδες αλλα καποιος ας μου εξυγισει εω μπερδευτει.Ευχαριστω

Είναι απλό, έκανες περίπου 40 απο τα 70 πόστ σου σε λίγες ώρες, την ώρα που είχες ήδη κάνει 30 πόστ μέσα σε δύο χρόνια. Όλα αυτά ολοφάνερα για να αποκτήσεις πρόσβαση στις πλήρεις φωτογραφίες. Αυτό σημαίνει οτι εξαιρέθηκες απο το σύστημα προαγωγών της σελίδας.

Συμπληρωματικά, άλλαξαν τα όρια για τους registered+, εξ' αιτίας της συμπεριφοράς σου.

Θέλουμε να έχουν πρόσβαση αυτοί που συμμετέχουν, όχι αυτοί που μας κοροιδεύουν.
Απάντηση
Οκ Cmaniac να σου πω την αληθεια ναι το παραδεχομαο αλλα ενταξει δεν απανταγα σε καπιοα ποστ καποιες φορες παλαιοτερα γιατι μπορει να μην προλαβαινα το ξεχναγα τελοσπαντων οπως ειχα πει πριν μαθω για την διαδικασια για τις φωτο ειχα ενα προβλιματακι με το θεμα της συνδεσης του internet και ειχα να μπω απο τις 6 του μηνα και μπηκα τελικα χθες ημουν σχεδον 3 εβδομαδες χωρις να μπω στο φορουμ και ειπα μιας και εχω αρκετο καιρο να μπω ας σχολιασω τωρα που βρηκα και λιγο χρονο τα καινουργια θεματα που με ενδιεφεραν αλλα και τα παλια και συν σε αυτο αν ειναι αρκετα τα σχολια να παρο και το πασο για τις φωτο δεν το εκανε επισκοπου μονο για τις φωτο αποκλειστηκα.Ελπιζω να το ξανασκευτεις και παλι συγγνωμη για την αναστατωση που προκαλεσα.
Απάντηση
Οντως εχει γινει μεγαλη μειωση αλλα μηπως ξανανεβουν??
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.359 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)