Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#21
ελπιζω να κοντευει αυτες τις μερες να φτιαχτει το ανεβασμα φωτογραφιων γιατι εχω τραβηξει μερικες
Απάντηση
#22
Επί τη ευκαιρία προσθήκης 2 φωτογραφιών του αστικού ΚΤΕΛ Καλαμάτας, οι οποίες είχαν ξανα-ανεβεί αλλά χαθεί, θα πρότεινα τη δημιουργία ειδικού φακέλου για το συγκεκριμένο ΚΤΕΛ, μιας και υπάρχουν ήδη αρκετές φωτογραφίες οχημάτων οι οποίες τώρα είναι χύμα.
Απάντηση
#23
Καλημέρα και απο εμένα.Εχω αρκετές φωτογραφίες για ανέβασμα και μόλις εκανα αίτηση.Φαντάζομαι πως αρκετός κόσμος θα θέλει να δει Setra S10..
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#24
Ρε παιδιά πως μπορώ να ανεβάσω φωτο στη gallery;
Απάντηση
#25
Βλέπω μια αναδιοργάνωση στις κατηγορίες της Gallery που πραγματικα κατηγοριοποιεί ακόμα περισσότερα τις φωτογραφίες και βελτίώνει ακόμα περισσότερο την ήδη υπάρχουσα οργάνωση Wink
Απάντηση
#26
Να ρωτήσω, έχει αφαιρεθεί το δικαίωμα να ανεβάσω φώτο στην γκάλερι? έχω 2-3 φώτο από ΚΤΕΛ και θα ήθελα να ανεβάσω
Απάντηση
#27
(07-07-2010, 11:15 AM)Paul:) Έγραψε: Βλέπω μια αναδιοργάνωση στις κατηγορίες της Gallery που πραγματικα κατηγοριοποιεί ακόμα περισσότερα τις φωτογραφίες και βελτίώνει ακόμα περισσότερο την ήδη υπάρχουσα οργάνωση Wink

Γινεται μια διαρκης προσπαθεια για βελτιωση των προσφερομενων υπηρεσιων της ιστοσελιδας, με οδηγο το forum. Ετσι, σιγα σιγα και η gallery αποκτα κατα το δυνατον παραπλησια δομη με αυτη του forum. Smile
Απάντηση
#28
Εγινε νεα κατηγοριοποιηση στα Αστικα Μεσα σταθερης τροχιας, επεκτεινοντας τις δυνατοτητες της Gallery.

Ετσι, μπορει να φιλοξενησει με καλυτερη κατηγοριοποιηση φωτογραφιες των αστικων τρενων. Smile
Απάντηση
#29
Με γεια την καινούργια κατηγοριοποίηση. Παρεπιμπτόντως, γιατί δεν εμφανίζονται τα στοιχεία στις φώτο?
Απάντηση
#30
(31-07-2010, 06:25 PM)kostas260 Έγραψε: Με γεια την καινούργια κατηγοριοποίηση. Παρεπιμπτόντως, γιατί δεν εμφανίζονται τα στοιχεία στις φώτο?


Πρέπει να πατήσεις το κουμπί με το σύμβολο i το οποίο βρίσκεται στο πάνω και αριστερό μέρος του πλαισίου της φωτογραφίας, ανάμεσα σε άλλα 2 κουμπιά!
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 39.593 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)