Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#11
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ
Απάντηση
#12
(17-11-2009, 02:51 PM)GEORGEARGOS Έγραψε: ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ
Να σε παρακαλεσω να μην γραφεις με κεφαλαια. Ειναι σαν να φωναζεις.

Για να μπορεσεις να ανεβασεις φωτογραφιες θα πρεπει να ακολουθηθουν κατα γραμμα σαφεις οδηγιες τις οποιες θα βρεις πολυ συντομα εδω.

Θα χρησιμοποιηθει ενα συστημα αξιολογησης των χρηστων ωστε αυτοι που προσφερουν πραγματικα να ειναι και αυτοι που εχουν το δικαιωμα να ανεβαζουν φωτογραφιες στην ιστοσελιδα.

Τα πραγματα ειναι σχετικα απλα, οι περισσοτεροι επαγγελματιες του χωρου εχουν γνωση για το τι μοντελο ειναι το καθε λεωφορειο και απο εκει και περα οι υπολοιπες πληροφοριες που ζητουνται ειναι πληροφοριες απο την ιδια την φωτογραφια.

Εαν ο χρηστης ανεβασει πανω απο 3 σετ των τριων φωτογραφιων με λαθη στα στοιχεια χανει το δικαιωμα του ΔΙΑ ΠΑΝΤΩΣ να ανεβασει φωτογραφιες. Το δικαιωμα να σχολιασει φυσικα δεν αφαιρειται απο κανεναν, οταν φυσικα αυτο γινεται στα πλαισια του θεμιτου. Προσβολες και υβρεις οδηγουν σε αποκλεισμο τους χρηστες.

Ολοι οι χρηστες που επιθυμουν να ανεβασουν φωτογραφιες θα περασουν απο αυτη την διαδικασια ελεγχου. Εκεινοι που εχουν ηδη περασει θα τους δειτε να απαντουν με ΜΩΒ τονισμενα γραμματα με την επιγραφη VIP Users.

Για να μπορεσετε να συμμετεχετε σ αυτην την διαδικασια αξιολογησης θα πρεπει πρωτα να δημοσιευθουν οδηγιες για το ανεβασμα των φωτογραφιων. Καποιοι μπορειτε να κανετε αιτησεις απο τωρα και οταν ξεκινησει η διαδικασια θα ειστε οι πρωτοι που θα αξιολογηθειτε. Υπολογιζω αυτο θα γινει μεσα στην εβδομαδα.

ΤΟΝΙΖΩ, δεν το κανω επειδη ενα πρωι ξυπνησα και ηθελα να εκδικηθω καποιους. Το κανω επειδη καποιοι αψηφισαν καθε οδηγια ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΑ παλιοτερα ανεβαζοντας φωτογραφιες ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΔΕΙΑ λες και δεν ειχαν δοθει οδηγιες ή λες και δεν ηξεραν τι ειναι αυτο που φωτογραφιζουν και ολα αυτα με ΚΑΚΙΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

Επισης ο πρωτος που θα επρεπε να ξεκατινεψει ολους αυτους ειναι ο OBELIX ο οποιος εχει ανεβασει περιπου 1300 φωτογραφιες ΠΛΗΡΕΙΣ στοιχειων, χωρις να δωσω καμμια ιδιαιτερη οδηγια, χωρις να διαμαρτυρηθω για το οτιδηποτε. Τι να του πω εγω οταν θα με ρωτησει γιατι δεν εχουν στοιχεια οι φωτογραφιες που ανεβαινουν? Οτι οι αλλοι ειναι πιο εξυπνοι?

Αυτα τα λιγα και καλα, για να ξεκαθαρισω τη θεση μου.

ΥΣ. Οποιος θελει να συμπεριληφθει στις διαδικασιες αξιολογησης μπορει να κανει αιτηση απο εδω
Απάντηση
#13
να εχεις και εμενα στα υποψιν αν γινετε
παντως εγω θα σου προτηνα και κατι αλλο και αν θες το εφαρμοζεις.Λεω εγω τωρα με την ταπεινη μου γνωμη γιατι να μην δωσεις πασο σε ολους οσους ειναι εγγεγραμενοι στην gallery να ανεβαζουν φωτογραφιες χωρις εγκρυση απο το διαχειριστη και αν κανουν καμια πατατα 1,2,3 φορες να αποκλειστουν τελειως απο το ανεβασμα φωτογραφιων.Με αυτον τον τροπο και εσυ δεν θα κουραζεσαι να τις εγκρυνεις και γρηγορα θα ανεβαινουν και πιστευω πως θα ειμαστε ολοι μας πιο προσεχτικοι στον τροπο που τις ανβαζουμε και χωρις να μας λειπουν τα απαραιτητα τουλαχιστον στοιχεια γιατι αν γινει η στραβη πολυ απλα θα αποκληστουμε δια παντος απο το ανεβασμα φωτογραφιων.
ΦΙλικα Βασιλης
Απάντηση
#14
travego, οποιος περνα απ την διαδικασια της εγκρισης θα γινεται ΜΩΒ χωρις αυτο να σημαινει οτι εχει εξασφαλισει την θεση του εκει. Οι πατατες καταγραφονται και αξιολογουτνται Wink

Οι ΜΩΒ εχουν την δυνατοτητα να ανεβαζουν φωτογραφιες χωρις να περνουν απο εγκριση.
Απάντηση
#15
καλα τοτε αν εναι ετσι παντως να με εχεις υποψην για την διαδικασια της αξιολογησης
Απάντηση
#16
(17-11-2009, 04:23 PM)Cmaniac Έγραψε: . οταν θα με ρωτησει γιατι δεν εχουν στοιχεια οι φωτογραφιες που ανεβαινουν? Οτι οι αλλοι ειναι πιο εξυπνοι?

Αυτα τα λιγα και καλα, για να ξεκαθαρισω τη θεση μου.

ΥΣ. Οποιος θελει να συμπεριληφθει στις διαδικασιες αξιολογησης μπορει να κανει αιτηση απο εδω
Απάντηση
#17
παταω εκει που λες αλλα μετα τι κανω σου στελνω pm η παταω προσχορηση σε ομαδα και αν ναι στα αιτια τι γραφω
Απάντηση
#18
Προσχωρηση (την αιτια μπορεις να την αφησεις και κενη, αν δεν σου πεταει σφαλμα) και αναμενεις οδηγιες Wink
Απάντηση
#19
ok εγινε
Απάντηση
#20
Καλη αρχη και σε αυτο το φορουμ,να το γεμισουμε γρηγορα οπως και το παλιο με σωστες,ενημερωτικες και μη συζιτησεις!Και παλι καλοριζικο!
Εχχμ εδω που γραφεις ειναι για την gallery.
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.234 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)