Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μινιατούρες από λεωφορεία
Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί δεν ξέρω που μπορώ να βρω μινιατούρες από λεωφορεία . Συγκεκριμένα από citaro FL ή C2
Απάντηση
(27-12-2018, 12:57 PM)GiannisB Έγραψε: Άνοιξα αυτό το θέμα γιατί δεν ξέρω που μπορώ να βρω μινιατούρες από λεωφορεία . Συγκεκριμένα από citaro FL ή C2

Ψάχνεις από συγκεκριμένη εταιρεία μεταφορών ή με οτιδήποτε χρώματα;
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
(27-12-2018, 01:24 PM)nikos1991 Έγραψε: Ψάχνεις από συγκεκριμένη εταιρεία μεταφορών ή με οτιδήποτε χρώματα;

Οποιοδήποτε χρώμα
ΠΡΟΣ ΟΑΣΘ 1ον Δεν θέλουμε τα b7l  στο 56, λόγω του κλιματισμού που δεν είναι καλός και άλλων ελαττωμάτων. Θέλουμε καλύτερα λεωφορεία στο 56.
2ον Επαναφορά δρομολογίων των Σαββατοκύριακων της γραμμής 55 και καλλικρατοποίηση της συγκεκριμένης γραμμής. Να ενώνει το Ωραιόκαστρο με την Νεοχωρούδα  
3ον γραμμές 2,3,8 ως έχουν ούτε Ε1-Ε2 ούτε Κ1-Κ2 ούτε 101-102
Απάντηση
(27-12-2018, 02:47 PM)GiannisB Έγραψε: Οποιοδήποτε χρώμα

Ωραία, δες στο ebay ή στο amazon για μινιατούρες Siku ή Rietze (που είναι οι πιο γνωστές εταιριές και έχουν σίγουρα και τα 2 μοντέλα). Βέβαια οι τιμές τους είναι λίγο τσιμπημένες (20-30€ + μεταφορικά τα 1/87). Στην Ελλάδα μόνο σε καταστήματα μοντελισμού μπορείς να βρεις ή να παραγγέλουν εκείνοι για σένα ότι τους ζητήσεις, καθώς λίγο που κοίταξα στο skroutz έχει περιορισμένη ποικιλία και ασαφή περιγραφή.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)