Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τηλεματική λεωφορείων ΟΑΣΘ & ΚΤΕΛ
(26-05-2020, 09:50 AM)K.S. Έγραψε: Σε 2 μέρες το πολύ θα είναι άχρηστη και σ’ αυτό το λεωφορείο

Με λες και προφήτη;  Cool
Απάντηση
(28-05-2020, 03:44 PM)K.S. Έγραψε: Με λες και προφήτη;  Cool

Θα έλεγα ότι ούτε 1 μέρα δεν άντεξε
Απάντηση
Άραγε, τεχνικά, που να έγκειται το πρόβλημα της τηλεματικής; {Ίσως είναι και λόγω παλαιότητας ή ότι ίσως απαιτούν κάποιο συγκεκριμένο εξοπλισμό}
Απάντηση
(28-05-2020, 03:53 PM)vard_57 Έγραψε: Άραγε, τεχνικά, που να έγκειται το πρόβλημα της τηλεματικής; {Ίσως είναι και λόγω παλαιότητας ή ότι ίσως απαιτούν κάποιο συγκεκριμένο εξοπλισμό}

Είχαν πει ότι θα είναι από παροπλισμένα οχήματα όποτε σίγουρα αυτό παίζει ρόλο. Βέβαια δεν ξέρω γιατί εμφανίζεται στα αλλά ΚΤΕΛ (με προβλήματα μεν αλλά εμφανίζονται) ενώ σε αυτά της Θεσσαλονίκης εμφανίζονται και μετά χαλάει - χάνεται. 

 Στο ΚΤΕΛ Κιλκίς δεν έχουμε δει κανένα λεωφορείο
Απάντηση
Πιστεύω ότι είναι θέμα συμβατότητας κι όχι θέμα παλαιότητας. 

Και στα άλλα ΚΤΕΛ έχει θέμα. Ειδικά στο Χαλκιδικής.
Απάντηση
56 1156
Απάντηση
Η τηλεματική έχει κάποιο θέμα ξανά;
Απάντηση
(03-06-2020, 11:52 AM)irisbus57 Έγραψε: Η τηλεματική έχει κάποιο θέμα ξανά;
Δεν δουλεύει ούτε η ιστοσελίδα. Αποτι καταλαβαίνω αυτό θα συμβαίνει αρκετά συχνά, μια φορά σε 2 εβδομάδες περίπου, αλλά δεν είμαι σίγουρος από τι προκαλείται
Απάντηση
(03-06-2020, 12:06 PM)jimis2001 Έγραψε: Δεν δουλεύει ούτε η ιστοσελίδα. Αποτι καταλαβαίνω αυτό θα συμβαίνει αρκετά συχνά, μια φορά σε 2 εβδομάδες περίπου, αλλά δεν είμαι σίγουρος από τι προκαλείται

Έφτιαξε!
Απάντηση
Λογικά αυτό έγινε γιατί προστέθηκαν τα θερινά ωράρια ΣΚ θερινών του 69 και του 72 και το 77Η (αλλά στην εφαρμογή, όπως και στην 67-68Α-68Β δεν υπάρχει η υποσημείωση «*Εξυπηρέτηση από ΚΤΕΛ»)
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)