Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Καλαμάτας
#41
Το Citaro που είδα θα αντικαταστήσει το 1 αλλά έρχονται αντικαταστάσεις και για τα άλλα δύο Ο405, το 6 και το 11. Τέλος εποχής...
Απάντηση
#42
(09-04-2021, 06:57 PM)O302S Έγραψε: Το Citaro που είδα θα αντικαταστήσει το 1 αλλά έρχονται αντικαταστάσεις και για τα άλλα δύο Ο405, το 6 και το 11. Τέλος εποχής...
Γνωρίζουμε την προέλευσή του; Επίσης έχουμε καμιά πληροφορία για το τι αναμένουμε να έρθουν στα 6 και 11;
Απάντηση
#43
Δε γνωρίζω. Πάντως επειδή και τα τρία τα έχει η ίδια οικογένεια αν έχω καταλάβει καλά, μου φαίνεται πολύ λογικό να αντικατασταθούν όλα από Citaro.
Απάντηση
#44
Σήμερα ο άσσος χωρίς πινακίδες στο γνωστό χώρο στάθμευσης μπροστά από το υπεραστικό ΚΤΕΛ, από μέρα σε μέρα θα δούμε το Citaro στη θέση του

εδιτ 16/4/21: ταξινομήθηκε 14/4/21 το Citaro και πήρε πινακίδες ΚΜΧ-2531. Έβγαλα και δύο φωτογραφίες προ διώρου, τις ανέβασα στην γκαλερί
Απάντηση
#45
Σήμερα στο χώρο στάθμευσης μπροστά από το υπεραστικό ΚΤΕΛ στην Καλαμάτα βρίσκονται τα Ο405Ν #6 και #11 χωρίς πινακίδες ενώ τα είχα δει να κάνουν δρομολόγια την περασμένη εβδομάδα. Στον ίδιο χώρο και απέναντι βρίσκονται δύο νεοφερμένα Citaro I επίσης χωρίς πινακίδες, προφανώς οι αντικαταστάτες των Ο405Ν. Ανέβασα φωτογραφίες στη γκαλερί, αν δεν πληρούν τις προδιαγραφές ας μεταφερθούν στην ανοιχτή. Αναμείνατε ταξινόμηση των Citaro συντομότατα, υπόσχομαι φωτογραφίες! Smile
Απάντηση
#46
Ταξινομήθηκαν και τα δύο Citaro, το #6 στις 29/4 και το #11 στις 12/5 με αριθμούς κυκλοφορίας ΚΜΧ-2626 και ΚΜΧ-2711 αντίστοιχα. Φωτογραφίες στη γκαλερί! Smile
Απάντηση
#47
EDIT: Τελικά κατάλαβα κάποια πράγματα μόνος μου, άκυρο το σχόλιο πλέον.  Tongue
Απάντηση
#48
To #2 τελείωσε, πωλείται για ανταλλακτικά. Προς πώληση και το #8.
Απάντηση
#49
Μα τι έπαθε το 2; Τις προάλλες το είδα να κυκλοφορεί κανονικά! Όσο για το 8 δε νομίζω σοβαρά να πωλείται, η αγγελία υπάρχει εδώ και μήνες.
Απάντηση
#50
Έπαθε ζημιά σοβαρή το #2 και πήρε άλλο. Θα σας ενημερώσω σύντομα για το τι είναι.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)