Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Λεωφορεία και τρόλεϊ με καθίσματα λεωφορείων φυσικού αερίου
#11
Είδα κι εγώ προχθές τέτοια δέρματα στη φάλαινα #6093, δρομολογημένη στο 17.
Απάντηση
#12
Παιδιά μια βασική λεπτομέρεια.Τα οχήματα έχουν πάρει υφάσματα με μοτίβο ίδιο με των λεωφορείων φυσικού αερίου. Όχι δέρματα, όχι καθίσματα. Κάτι τόσο απλό αλλά το γράφετε σε όλο το θέμα λάθος.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#13
(19-03-2017, 09:35 PM)nikos1991 Έγραψε: Όχι δέρματα, όχι καθίσματα.

Εγώ τα λέω "κετσέδες"! Tongue

[Εικόνα: Thermobonded-hard-felt.jpg]
Απάντηση
#14
Να συμπληρώσω το τρόλεϊ #8088 στην λιστα με τα οχήματα που έχουν πάρει υφασμα με μοτίβο ίδιο με των λεωφορείων φυσικών αερίων.
Απάντηση
#15
Τώρα στο 3 είναι δρομολογημενο το #9040 που έχει αποκτήσει και αυτό ύφασμα ίδιου μοτιβου με λεωφορεία φυσικού αερίου.
Απάντηση
#16
Υφασμα με ιδιο μοτίβο με τα λεωφορεία φυσικού αερίου έχει η φάλαινα #6083 που είναι στο 20 δρομολογημένη σήμερα.
Απάντηση
#17
Το επόμενο 9ΧΧΧ τρόλεϊ που έχει αποκτήσει νέο ύφασμα με ίδιο μοτίβο με τα λεωφορεία φυσικού αερίου είναι το #9029.
Απάντηση
#18
Όπως ανέφερε και ο MrVanHool σε άλλη ενότητα το Ν2 #667 βγήκε στον δρόμο μετά από αρκετό καιρό και εχει παρει ύφασμα που εχει ίδιο μοτίβο με τα λεωφορεία φυσικού αερίου.

Άλλο ένα 6ΧΧΧ τρόλεϊ που έχει αποκτήσει ύφασμα με ιδιο μοτιβο με τις γκαζιερες, είναι το #6103 όπου έκανε δρομολόγια την Κυριακή των Βαιων στο 20 μαζί με τα μουσικά τρόλεϊ.
Απάντηση
#19
(21-04-2017, 01:31 PM)NEOPLAN N4007 Έγραψε: Άλλο ένα 6ΧΧΧ τρόλεϊ που έχει αποκτήσει ύφασμα με ιδιο μοτιβο με τις γκαζιερες, είναι το #6103 όπου έκανε δρομολόγια την Κυριακή των Βαιων στο 20 μαζί με τα μουσικά τρόλεϊ.

Η φάλαινα που συνόδευε τα μουσειακά λεωφορεία, ήταν το #6089 όπου και αυτό είχε το συγκεκριμένο ύφασμα Big Grin. Έιχα πάει τότε.
Απάντηση
#20
(21-04-2017, 05:04 PM)tomasxouliaras Έγραψε: Η φάλαινα που συνόδευε τα μουσειακά λεωφορεία, ήταν το #6089 όπου και αυτό είχε το συγκεκριμένο ύφασμα Big Grin. Έιχα πάει τότε.

Και εγώ είχα πάει, αλλά εγώ δεν είπα για την φάλαινα που συνόδευε το μουσειακό τρόλεϊ, που όντως ήταν η #6089, αλλά για μια άλλη φάλαινα την #6103 όπου έκανε δρομολόγια στο 20 εκείνη την ημέρα.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)