Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Travego Euro.6
#1
Παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να αντικαταστησω το setra 415hd(2008)που εχω τωρα με ενα Travego καινουριο euro 6(2015) . Ηθελα να ρωτησω αν.γνωριζει καποιος που κατασκευαζεται το συγκεκριμενο μοντελο του travego. Για κτελ ειναι. Ευχαριστω πολυ
Απάντηση
#2
(31-01-2015, 09:25 PM)djgreg Έγραψε: Παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να αντικαταστησω το setra 415hd(2008)που εχω τωρα με ενα Travego καινουριο euro 6(2015) . Ηθελα να ρωτησω αν.γνωριζει καποιος που κατασκευαζεται το συγκεκριμενο μοντελο του travego. Για κτελ ειναι. Ευχαριστω πολυ

Καλησπέρα, τα λεωφορεία και τα ταξί της Mercendes που προορίζονται για την ελληνική αγορά κατασκευάζονται εδώ και κάποια χρόνια στην Τουρκία. Αν για τον οποιοδήποτε λόγο επιθυμεί να αγοράσεις Γερμανικό travego μπορείς να αιτηθείς στην Evobus ή να το φέρεις από το εξωτερικό (Γερμανία).
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#3
Ευχαριστω πολυ φιλε μου. Δηλαδη κανωντας παραγγελια απο τη Μερσεντες στην αθηνα θα μου φερουν αμαξι απο τουρκια; απο ποιοτητα πως θαναι;
Απάντηση
#4
Τα Travego που έρχονται στην ελληνική αγορά κατασκευάζεται στο εργοστάσιο της Setra στο Neu-Ulm της Γερμανίας... Για την εσωτερική αγορά και κάποιες ανατολικές χώρες κατασκευάζεται (με κάποιες μικροδιαφορές) στο Χόζντρε της Τουρκίας...
Απάντηση
#5
Με.ψιλομπερδεψατε. ο φιλος αρχικα.ειπε.τουρκια.ενω.ο.δευτερος.γερμανια..τι ισχυει; ευχαριστω πολυ. Απλα θελω μια σιγουρη απαντηση για.να.προχωρησω. να στε καλα
Απάντηση
#6
Γερμανία κατασκευάζεται όπως πολύ σωστά αναφέρει ο φίλος Garvanitis.
Νίκο γράφεις ανακρίβειες πολλές...
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#7
Γερμανια κατασκευαζεται σιγουρα
Απάντηση
#8
Επίσης αγαπητέ djgreg δές και για VANHOOL ;-) . Σίγουρα αξίζει τα χρήματα που θα δώσεις.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#9
Μπα.παιδια. η σετρα η τραβεγκο. Τιποτα αλλο. Εφοσον ειναι σιγουρο οτι κατασκευαζεται γερμανια καλυφθηκα. Θα παιρνα 515 με.κλειστα ματια αλλα ειχα.καποια.προσφορα καλη απο μερσεντες.οποτε κλεινω εκει
Απάντηση
#10
(01-02-2015, 04:23 PM)djgreg Έγραψε: Μπα.παιδια. η σετρα η τραβεγκο. Τιποτα αλλο. Εφοσον ειναι σιγουρο οτι κατασκευαζεται γερμανια καλυφθηκα. Θα παιρνα 515 με.κλειστα ματια αλλα ειχα.καποια.προσφορα καλη απο μερσεντες.οποτε κλεινω εκει

WinkSmileBig Grin Με το καλό τότε. Το μόνο τούρκικο πούλμαν της Mercedes είναι το Tourismo που γνωρίζεις που φτιάχνεται. Η Ναυαρχίδα δεν γίνεται να φύγει από την Γερμανία ;-)
Με το καλό η παραγγελία Big Grin
Περιμένουμε φωτός όταν με το καλό γίνει η παραλαβή.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)