Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Έρευνα για τον ΟΑΣΘ- Πείτε τη γνώμη σας!
#1
Μετά τις πρόσφατες αυξήσεις, στο αντίτιμο των εισιτηρίων και τις αλλαγές, σε δρομολόγια, που ανακοίνωσε ο Ο.Α.Σ.Θ., το ΚΕ.Π.ΚΑ. - Κέντρο Προστασίας Καταναλωτών διεξάγει έρευνα, για να καταγράψει τις απόψεις των επιβατών.

Η έρευνα θα διεξαχθεί, μέσω διαδικτύου (ιστοσελίδα ΚΕ.Π.ΚΑ., λογαριασμό ΚΕ.Π.ΚΑ. στο facebook και στο twitter κ.λπ.), μέσω τηλεφωνικών επικοινωνιών, με διανομή ερωτηματολογίων, σε μαζικούς χώρους (εργασίας, συλλόγους κ.λπ.) και με συμπλήρωση των ερωτηματολογίων, από τους καταναλωτές, που επισκέπτονται τα γραφεία του ΚΕ.Π.ΚΑ. Τα αποτελέσματα της έρευνας θα παρουσιαστούν, με δελτία τύπου και συνεντεύξεις.

Όσοι θέλουμε να συμμετέχουμε, στην έρευνα, μπορούν να μπουν εδώ

Είναι πάρα πολύ σημαντικό να συμμετάσχουν όλοι οι καταναλωτές και να αναδειχτούν, με αξιοπιστία, τα προβλήματα και οι θέσεις των καταναλωτών. Για αυτό το λόγο, παρακαλούμε να προωθήσετε αυτό το Δελτίο Τύπου, προς κάθε πιθανό ενδιαφερόμενο.

Στην έρευνα μπορούν να συμμετέχουν όλοι.

Ημερομηνία λήξης έρευνας: 7/12/2014

Πηγή
Απάντηση
#2
Tο λινκ δεν λειτουργει...
Απάντηση
#3
Link fixed.

(καλα ποιος ειμαι χειροκροτηματα φωνες χαμος topless γυναικες να ουρλιαζουν και διαφορα τετοια)
Απάντηση
#4
(13-11-2014, 02:14 AM)N1Ellinikou Έγραψε: Tο λινκ δεν λειτουργει...

(13-11-2014, 01:32 PM)AquaSonic Έγραψε: Link fixed.

(καλα ποιος ειμαι χειροκροτηματα φωνες χαμος topless γυναικες να ουρλιαζουν και διαφορα τετοια)

Τρεις φορές το προσπάθησα και τίποτα, δεν ξέρω τι μπορεί να έκανα λάθος. Ευχαριστώ, που το διορθώσατε.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)