Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VanHool A507
#21
Αυτό με τη θέση του αμαξοστασίου δεν το σκέφτηκα. 
Οπότε μην το ψάχνουμε. Δεν μπορούν να δρομολογηθούν πουθενά ουσιαστικά πια. Όπως είπε σωστά ο mercedes elbo σωστά ένα μουσειακό αρκεί να κρατηθεί. 
Απάντηση
#22
Να σας μεταφέρω την εμπειρία μου από τα MIDI που αντικατέστησαν τα Α507 στην γραμμή 100: Βρισκόμουν από ώρα 14:15 μέχρι ώρα 15:00 στην Ακαδημίας, με σκοπό να πετύχω MIDI στο 100 και να κάνω το δρομολόγιο μέχρι κάτω στο εμπορικό τρίγωνο. 
Αποτέλεσμα : Δεν πέρασε ΚΑΝΕΝΑ όχημα και έτσι γύρισα από εκεί που ξεκίνησα. [img]images/smilies/angry.gif[/img]

Προφανώς "κόλλησαν" κάπου και ... σχόλασε η γραμμή. Το λύσαμε λοιπόν το πρόβλημα. [img]images/smilies/chair.gif[/img]
 
Απάντηση
#23
(30-12-2013, 04:17 PM)Citaro Έγραψε: Να σας μεταφέρω την εμπειρία μου από τα MIDI που αντικατέστησαν τα Α507 στην γραμμή 100: Βρισκόμουν από ώρα 14:15 μέχρι ώρα 15:00 στην Ακαδημίας, με σκοπό να πετύχω MIDI στο 100 και να κάνω το δρομολόγιο μέχρι κάτω στο εμπορικό τρίγωνο. 
Αποτέλεσμα : Δεν πέρασε ΚΑΝΕΝΑ όχημα και έτσι γύρισα από εκεί που ξεκίνησα. [img]images/smilies/angry.gif[/img]

Προφανώς "κόλλησαν" κάπου και ... σχόλασε η γραμμή. Το λύσαμε λοιπόν το πρόβλημα. [img]images/smilies/chair.gif[/img]
 

Καλή αρχή κάνανε! :-P
Απάντηση
#24
(30-12-2013, 04:17 PM)'Citaro' Έγραψε: Να σας μεταφέρω την εμπειρία μου από τα MIDI που αντικατέστησαν τα Α507 στην γραμμή 100: Βρισκόμουν από ώρα 14:15 μέχρι ώρα 15:00 στην Ακαδημίας, με σκοπό να πετύχω MIDI στο 100 και να κάνω το δρομολόγιο μέχρι κάτω στο εμπορικό τρίγωνο. 
Αποτέλεσμα : Δεν πέρασε ΚΑΝΕΝΑ όχημα και έτσι γύρισα από εκεί που ξεκίνησα. [img]images/smilies/angry.gif[/img]

Προφανώς "κόλλησαν" κάπου και ... σχόλασε η γραμμή. Το λύσαμε λοιπόν το πρόβλημα. [img]images/smilies/chair.gif[/img]





 
εγω ειδα ενα neoplanaki κατα τις 14:30 στην δραγατσανιου


 

 

 

 
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#25
Κι εγώ πέτυχα το Neoplanάκι #358 της γραμμής 100 στην Βασ. Σοφίας κατά τις 14:40. Μήπως κόλλησαν κάπου και τα στείλαν από αλλού;
 

 

 
Απάντηση
#26
Περίμενα το 100 επί σχεδόν μισή ώρα στην Κουμουνδούρου μαζί με την αδερφή μου μέχρι και τις 11:25 δεν εμφανίστηκε τίποτα. Τελικά φύγαμε [img]images/smilies/sad.gif[/img] Κάτι δεν πήγε καλά. 
Απάντηση
#27
Είδα Neoplan της γραμμής 100 στην Χαλκοκονδύλη στις 13:30 περίπου.
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση
#28
Το #7 και το #32 εθεάθησαν σήμερα στην Πέτρου Ράλλη έχοντας πάρει την άγουσα για το Θριάσιο.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)