Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Προμετωπίδες τρόλλεϋ
#51
Πριν αρκετό καιρό είχα δει ένα 9000 στη γωνία Πανεπιστημίου και Μπενάκη με μετώπη ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ και άλλαζε και στα αγγλικά.

Τέλος δεν είμαι σίγουρος αλλά μπορεί να είχα δει και μετώπη ΧΑΥΤΕΙΑ σε 7000.
Απάντηση
#52
Δε θυμάμαι μέρα ακριβώς, αλλά είδα στο τέρμα του 19 στο χαλάνδρι όχημα να έχει προμετωπίδα ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ!!!!
Απάντηση
#53
Την περασμένη Παρασκευή γύρω στις 19.00 εθεάθη στην Αμαλίας τρόλεϊ σειράς 7000 με προμετωπίδα ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ. Υποθέτω πως πήγαινε Περιστέρι. Επίσης είδα πως έχουν αναφερθεί και παλιές και κάπου πήρε το μάτι μου στο ίντερνετ σε μια φωτό ένα Ρώσσικο με ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ. Η συγκεκριμένη ίσως υπάρχει και στα σημερινά τρόλεϊ λόγω του Α/Σ Αττικής.
Απάντηση
#54
Χτες είδα σε 8000χίλιαρο την προμετωπίδα του 5 στα ελληνικά με εναλλαγή στα αγγλικά!!
Απάντηση
#55
Το 10 πριν λίγο στην Λ.Κατσώνη προς Τζιτζιφιές, όπου θα εκτελούσε το τελευαίο δρομολόγιο με:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΑΤΗΣΙΩΝ-Κ.ΜΥΛΟΣ
Απάντηση
#56
(05-03-2015, 02:22 AM)notis Έγραψε: Το 10 πριν λίγο στην Λ.Κατσώνη προς Τζιτζιφιές, όπου θα εκτελούσε το τελευαίο δρομολόγιο με:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΑΤΗΣΙΩΝ-Κ.ΜΥΛΟΣ

Tι ώρα φεύγει αυτό από Τζιτζιφιές;
Απάντηση
#57
(05-03-2015, 04:08 AM)pvuccino Έγραψε: Tι ώρα φεύγει αυτό από Τζιτζιφιές;
0055 απο Τζιτζιφιες..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#58
(05-03-2015, 05:43 AM)MrVanHool Έγραψε: 0055 απο Τζιτζιφιες..

Το τηρούν;;;; Γιατί σε άλλες καταχωρήσεις πέρυσι κάποιοι γράφανε ότι μόλις φτάσει το τελευταίο από Χαλάνδρι (περίπου στις 00:40-45) το βάζει ... στα πόδια δια της συντομοτέρας (Συγγρού - Αμαλίας - Κέντρο - Πατησίων)
Απάντηση
#59
(05-03-2015, 11:22 AM)Citaro Έγραψε: Το τηρούν;;;; Γιατί σε άλλες καταχωρήσεις πέρυσι κάποιοι γράφανε ότι μόλις φτάσει το τελευταίο από Χαλάνδρι (περίπου στις 00:40-45) το βάζει ... στα πόδια δια της συντομοτέρας (Συγγρού - Αμαλίας - Κέντρο - Πατησίων)
Επειδη το εχω χρησιμοποιησει, σου λεω ο,τι ξερω!
Μετα την επισημη ενοποιηση με την ΕΘΕΛ, εχουν αρχισει την ασυλοποιηση, ειδικα στα σχολασματα... Και καποιες φορες που το εχω περιμενει βεβαια, δεν εχει ερθει, οποτε..! Αβυσσο η δρομολογηση των ΗΛΠΑΠ!! Tongue
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#60
(05-03-2015, 05:26 PM)MrVanHool Έγραψε: Επειδη το εχω χρησιμοποιησει, σου λεω ο,τι ξερω!
Μετα την επισημη ενοποιηση με την ΕΘΕΛ, εχουν αρχισει την ασυλοποιηση, ειδικα στα σχολασματα... Και καποιες φορες που το εχω περιμενει βεβαια, δεν εχει ερθει, οποτε..! Αβυσσο η δρομολογηση των ΗΛΠΑΠ!! Tongue

Μια απορία. Ο ΗΛΠΑΠ δεν είχε εγκαταστήσει τηλεματική στα τρόλεϊ; Δεν μπορούν από εκεί να ελέγξουν που βρισκόταν το όχημα εκείνη την ώρα και να πέσουν οι ανάλογες κυρώσεις στους οδηγούς που φεύγουν πιο πριν ή πάνε εκτός καθορισμένης διαδρομής στη διαδρομή προς το Α/Σ;
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)