Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Εργασίες αναβάθμισης στις πλατφόρμες που στηρίζεται η ιστοσελίδα
#1
Λειντιζ και Τζεντλεμεν,

Ηρθε αυτος ο καιρος στην λειτουργια της ιστοσελιδας που πρεπει να παρουμε το μεγαλο βημα και να αναβαθμησουμε τα παντα, μιας και η σελιδα αυτη την στιγμη ειναι γραβιερα απο θεματα ασφαλειας, και προφανως ενας απο τους στοχους μας ειναι να Διασφαλησουμε την ποιοτητα της σελιδας μας οπως και την ασφαλεια των προσωπικων σας δεδομενων (email, ip addresses κουλουπου).

Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ (διαβαστε το σαν να το ουρλιαζω με ντουντουκα παρακαλω) και λογικα θα επανελθει σε λιγοτερες απο 48 ωρες. Δινω ενα πολυ μεγαλο χρονικο περιθωριο, αλλα αυτο συμβαινει λογω του χρονου που χρειαζομαστε για backup, προετοιμασιες κλπ.

Τα απαραιτητα μετρα εχουν ηδη ληφθει για την σωστη και ομαλη κυλιση της διαδικασιας.
  • 2 Κιλα φραππες + το αναλογο γαλα σε εβαπορε
  • Ηδη εχουν σημειωθει οι πιτσες που θα καταναλωθουν, οπως και backup πιτσαριες σε περιπτωση κινδυνου
  • Ζελοφαν στο πληκτρολογιο να μην πεσουν τα λαδια
  • Μυξομαντιλα για οταν βαλουμε τα κλαματα

Εκ της του αντιμιστρετιον τιμ, με το γνωστο αθλιο χιουμορ της,

Ακουας.

*μην ακουσω κατι για τα ορθογραφικα γραμματικα κλπ εχω κοιμηθει 6 ωρες και δεν εχω πιει καφε, θα σας παρει και θα σας σηκωσει*
Απάντηση
#2
ROFL ROFL ROFL

Πάλι καλά που έχω προγραμματίσει να φύγω 3ημερο! Tongue Γιατί 48 ώρες είναι πολύ. Δε φτιάχνουμε λέω εγώ κανένα group στο fb (εννοείται μυστικό) για τέτοιες περιστάσεις.
Απάντηση
#3
(10-12-2013, 11:12 AM)AquaSonic Έγραψε: [*]2 Κιλα φραππες + το αναλογο γαλα σε εβαπορε
[*]Ηδη εχουν σημειωθει οι πιτσες που θα καταναλωθουν, οπως και backup πιτσαριες σε περιπτωση κινδυνου
[*]Ζελοφαν στο πληκτρολογιο να μην πεσουν τα λαδια
[*]Μυξομαντιλα για οταν βαλουμε τα κλαματα
[/list]

Θα διοργανωθεί μειοδοτικός διαγωνισμός για την αγορά των παραπάνω απαραίτητων προμηθειών;
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#4
Φυσικά και όχι Νίκο1991 τους τα δίνω με μίζα Tongue
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#5
(10-12-2013, 04:12 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Φυσικά και όχι Νίκο1991 τους τα δίνω με μίζα Tongue

Σωστά, η απευθείας ανάθεση είναι ο καλύτερος τρόπος Wink
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#6
(10-12-2013, 04:12 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Φυσικά και όχι Νίκο1991 τους τα δίνω με μίζα Tongue

Προσεξε θα ερθω τον Φεβρουαριο που εχει φθηνα εισιτηρια να σε δειρω... Big Grin

Μαριε [φτου φτου]Δεν πιστευω να χρειαστουμε τοσο πολυ, το δινω σαν περιθωριο ασφαλειας[/φτου φτου]. Αρχικα σκεφτομουν να μην πω τιποτα, αλλα γνωριζοντας οτι το λουφου ειναι ηρωινη για τους φανατικους θαυμαστες του (καινουργιο σλογκαν, να το σημειωσω), ειπα να δωσω ενα failsafe χρονικο διαστημα.
Απάντηση
#7
Σιγά Άκουα θα σκίσεις κανα καλσόν TongueTongue θα τα πούμε απο κοντά μην σκάς Tongue
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#8
(10-12-2013, 10:17 PM)AquaSonic Έγραψε: Προσεξε θα ερθω τον Φεβρουαριο που εχει φθηνα εισιτηρια να σε δειρω... Big Grin

Έρχομαι κι εγώ για ενίσχυση! (εχω φέρει και κάτι μαστίγια απο καουτσούκ απο τη ζούγκλα του Αμαζονίου, κύβους θα τον κάνουμε!) Tongue

(10-12-2013, 10:17 PM)AquaSonic Έγραψε: Μαριε [φτου φτου]Δεν πιστευω να χρειαστουμε τοσο πολυ, το δινω σαν περιθωριο ασφαλειας[/φτου φτου]. Αρχικα σκεφτομουν να μην πω τιποτα, αλλα γνωριζοντας οτι το λουφου ειναι ηρωινη για τους φανατικους θαυμαστες του (καινουργιο σλογκαν, να το σημειωσω), ειπα να δωσω ενα failsafe χρονικο διαστημα.

Μούσκεμα τον έκανες τον Μάριο... Tongue
Απάντηση
#9
Χασοδίκη πές αλέυρι, ο Κούγια σε γυρεύει Tongue θα σε φτιάξω.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#10
BTW 2 προβληματάκια που θέλουν φτιάξιμο:

-Στην κεντρική σελίδα στο λινκ για το φόρουμ πρέπει να γίνει έτσι https://www.leoforeia.gr/forum2/ και όχι https://www.leoforeia.gr/forum/

-Στην mobile version (sic) θα πρέπει όταν πατάς Last Post να σε πηγαίνει στο last post και όχι σε μία συγκεκριμένη ότι να ναι σελίδα γιατί καταντάει βαρετό το να θυμάσαι την τελευταία σελίδα κάθε ποστ που παρακολουθείς...

Υ.Γ. Red Bull να πάρετε Wink Tongue
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)