Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ΟΑΣΑ] Τροποποίηση λόγω έργων στη γραμμή 302
#1
Ο ΟΑΣΑ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι, από την Τρίτη 15-10-2013, και για όσο διάστημα εκτελούνται έργα επί της οδού Κλεισθένους στον Γέρακα, η λεωφορειακή γραμμή 302 δεν θα διέρχεται από την στάση "5η ΓΑΡΓΗΤΤΟΥ". Οι επιβάτες της γραμμής μπορούν να εξυπηρετούνται από την προσωρινή στάση που έχει τοποθετηθεί επί της οδού Αριστοτέλους 63.
Απάντηση
#2
(15-10-2013, 11:05 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Ο ΟΑΣΑ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι, από την Τρίτη 15-10-2013, και για όσο διάστημα εκτελούνται έργα επί της οδού Κλεισθένους στον Γέρακα, η λεωφορειακή γραμμή 302 δεν θα διέρχεται από την στάση "5η ΓΑΡΓΗΤΤΟΥ". Οι επιβάτες της γραμμής μπορούν να εξυπηρετούνται από την προσωρινή στάση που έχει τοποθετηθεί επί της οδού Αριστοτέλους 63.

Πάντα μου άρεσαν αυτές οι ξεκάθαρες ανακοινώσεις του ΟΑΣΑ. Η 5η Γαργηττού είναι και στις 2 κατευθύνσεις. Η οδός Αριστοτέλους είναι μονόδρομος. Άρα:
α) καταργείται εντελώς η στάση προς Γέρακα
β) στη διαδρομή προς Γέρακα το λεωφορείο σταματάει κανόνικά στην 5η Γαργητού
γ) έννοει κάτι άλλο ο ΟΑΣΑ που δεν καταλαβαίνω...
Place your bets please!!!!
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#3
(15-10-2013, 12:25 PM)nikos1991 Έγραψε: Πάντα μου άρεσαν αυτές οι ξεκάθαρες ανακοινώσεις του ΟΑΣΑ. Η 5η Γαργηττού είναι και στις 2 κατευθύνσεις. Η οδός Αριστοτέλους είναι μονόδρομος. Άρα:
α) καταργείται εντελώς η στάση προς Γέρακα
β) στη διαδρομή προς Γέρακα το λεωφορείο σταματάει κανόνικά στην 5η Γαργητού
γ) έννοει κάτι άλλο ο ΟΑΣΑ που δεν καταλαβαίνω...
Place your bets please!!!!

Η Κλεισθένους θα είναι κλειστή μόνο στο ρεύμα προς Σταυρό, με εκτροπή της κυκλοφορίας μέσω Ησιόδου, Αριστοτέλους και Ξενοφώντος.

Συνεπώς, καταργείται μόνο η στάση "5η ΓΑΡΓΗΤΤΟΥ" στην κατεύθυνση προς Δουκίσσης Πλακεντίας της 302 και η στάση στην κατεύθυνση προς Γέρακα συνεχίζει να λειτουργεί κανονικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)