Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σύστημα τηλεματικής στις Ο.ΣΥ.
Από οτι εμαθα 4 την ημερα
Απάντηση
Η GN #412 στο 608 με οθόνες τηλεματικής σε λειτουργία (έδειχναν τη θέση του οχήματος στο χάρτη καθώς την ημερομηνία και την ώρα).
Απάντηση
Σε ολο το μηκος της Πατησιων εχουν τοποθετηθει βασεις για οθονες τηλεματικης (απο την σταση "Πολυτεχνειο"), καθως και στην Ι.Δροσοπουλου σε ολο το μηκος της και στην Μεγ.Αλεξανδρου στο Μεταξουργειο.

Η σταση της Πλ.Κανιγγος αλλαξε οθονη για τριτη φορα, αναγραφοντας ξανα διελευσεις περαν του 224 και του 732, στο οποιο ομως διπλα απο τον αριθμο ειχε ανα φορα διαφορετικο γραμμα (732C, 732F)!

Οθονη επισης, εκτος απο οσες αναφερθηκαν, απεκτησε και η σταση "Πολυτεχνειο" επι της Γ'Σεπτεμβριου για τις γραμμες 608-622.

Οσο αφορα την νταλικα 412, ειναι η μονη που λειτουργει δοκιμαστικα κανονικα η τηλεματικη, οπως και στο Ν2 692 του ΑΜ ΡΑΛ!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Εργα και στην σταση "Ροσινιολ" επι της οδου Δυρραχιου στο ρευμα προς Αθηνα, και στην Λιοσιων στον Σταθμο Αττικης.

Οθονες εχουν τοποθετηθει στην Λενορμαν απο τον Αγιο Αντωνιο και κατω με δυο σειρες και στην ΑΦ822/3!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
(27-01-2016, 01:39 AM)MrVanHool Έγραψε: Η σταση της Πλ.Κανιγγος αλλαξε οθονη για τριτη φορα, αναγραφοντας ξανα διελευσεις περαν του 224 και του 732, στο οποιο ομως διπλα απο τον αριθμο ειχε ανα φορα διαφορετικο γραμμα (732C, 732F)!
Σήμερα το βράδυ έγραφε 732G
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Η γκαζιέρα Renault #7130 του Α/Σ Ανθούσας εξοπλίστηκε με τηλεματική. Μάλιστα η οθόνη έχει τοποθετηθεί λίγο προς τα πίσω -περίπου πάνω από τις 4αδες των χαμηλών θέσεων- σε σχέση με τους υπόλοιπους τύπους 12 μ. και χωρίς να ξηλωθεί το "STOP".

Σε 17 στάσεις στον Άγιο Δημήτριο θα εγκατασταθεί υποδομή τηλεματικής: http://geitoniamou.gr/2016/01/16-exipnes...-dimitrio/

Σχετικά λίγα τα σημεία και ακάλυπτες πολυπληθείς στάσεις στις αρχές της λεωφόρου Αγ. Δημητρίου, την ώρα που μπαίνει υποδομή στην Εθνικής Αντιστάσεως, που έχουν ξεμείνει μόνο τα Α3 και 165.
Απάντηση
Διελεύσεις της γραμμής Α8 πρόβαλε σήμερα το απόγευμα η στάση "Αλυσίδα" στην Πατησίων.
Απάντηση
Οθόνη τηλεματικής και στο Ν1 #705 του Μπραχαμίου!
Απάντηση
Στην στάση "Μάδυτος" στην Φιλαδέλφεια, απ' όπου διέρχεται το Γ9, σήμερα προβάλλονταν οι χρόνοι άφιξης του επόμενου λεωφορείου.
Απάντηση
(08-02-2016, 08:00 PM)Giannis Έγραψε: Στην στάση "Μάδυτος" στην Φιλαδέλφεια, απ' όπου διέρχεται το Γ9, σήμερα προβάλλονταν οι χρόνοι άφιξης του επόμενου λεωφορείου.
Eδω και αρκετες μερες βλεπω χρονους διελευσης στην Αχαρνων για το Γ9. Επισης σημερα ειδα στην σταση Βυζαντινο Μουσειο χρονο αφιξης για την γραμμη 3.
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Σύστημα τηλεματικής στα ΚΤΕΛ panos1b 25 6.315 11-04-2024, 08:48 PM
Τελευταία Δημοσίευση: kostas720

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)