Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σύστημα τηλεματικής στις Ο.ΣΥ.
#61
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ότι έχουν ζωγραφίσει κάτι σχέδια στις στάσεις της Πατησίων (το 1ο στάδιο της τηλεματικής). Επίσης έχουν τοποθετηθει και οι στύλοι στην Αχαρνών, λείπει ο ηλεκτρονικός πίνακας (έχουν κι ένα ασημένιο κουμπάκι... ξέρει κανείς τι είναι?). Παράλληλα, στο Γαλάτσι, πλέον όλη η Γαλατσίου και η Βεΐκου έχουν βάσεις και το κουτί.
Απάντηση
#62
(17-06-2015, 07:11 PM)nikos99 Έγραψε: Επίσης έχουν τοποθετηθει και οι στύλοι στην Αχαρνών, λείπει ο ηλεκτρονικός πίνακας (έχουν κι ένα ασημένιο κουμπάκι... ξέρει κανείς τι είναι?).

Στα Κάτω Πατήσια, στη στάση "ΓΕΦΥΡΑ", στο ρεύμα προς Αθήνα, έχει μπει και οθόνη με μόνη ένδειξη "ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ". Δεν υπάρχει ασημένιο κουμπάκι. Είναι κάλυμμα.

Επίσης, δε θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ότι βάση έχει τοποθετηθεί και στη στάση "ΩΝΑΣΕΙΟ" στη Συγγρού προς Αθήνα.
Απάντηση
#63
Και στο αμαξοστάσιο του Κόκκινου Μύλου άρχισε η τοποθέτηση οθονών μέσα στα οχήματα, σήμερα είδα τέτοια οθόνη στο όχημα #8018.
Απάντηση
#64
Πριν απο λιγο συνεργειο εβαζε βαση συη σταση Πλ.Φιλικής Εταιρειας στο Π.Φαληρο οι γραμμες που περνουν ειναι 106,126,217,229
Απάντηση
#65
(17-06-2015, 07:28 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Στα Κάτω Πατήσια, στη στάση "ΓΕΦΥΡΑ", στο ρεύμα προς Αθήνα, έχει μπει και οθόνη με μόνη ένδειξη "ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ". Δεν υπάρχει ασημένιο κουμπάκι. Είναι κάλυμμα.

Επίσης, δε θυμάμαι αν έχει αναφερθεί ότι βάση έχει τοποθετηθεί και στη στάση "ΩΝΑΣΕΙΟ" στη Συγγρού προς Αθήνα.

Σήμερα εγκατέστησαν τις οθόνες και πιο κάτω στην Αχαρνών. Σίγουρα είναι κουμπί... το πάτησα κιόλας!
Απάντηση
#66
(18-06-2015, 10:35 PM)nikos99 Έγραψε: Σίγουρα είναι κουμπί... το πάτησα κιόλας!

Σου είπε "Καλημέρα"; Tongue
Απάντηση
#67
Και το 747 Ν2 του Χ93 προχτές με οθόνη τηλεματικής μπροστά και πίσω την μαμά-tv του Αεροδρομίου! Tongue
Σε ''Σπίτι του Ηθοποιού'', ''Αγ.Μελετίου'' και ''Αγ.Παντελεήμονα'' και στα δυο ρεύματα έχουν μπει οι οθόνες (στην ''Ιθάκης'' που είναι ενδιάμεσα, όχι)
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#68
Στον Βοτανικό και στα Άνω Λιόσια φαίνεται έχουν ξεκινήσει να εγκαθιστούν τις οθόνες της τηλεματικής!
Στο Midάκι 335 την Δευτέρα, ενώ σήμερα και στο Ν2 622 του Γ16.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#69
(26-06-2015, 02:36 AM)MrVanHool Έγραψε: Στον Βοτανικό και στα Άνω Λιόσια φαίνεται έχουν ξεκινήσει να εγκαθιστούν τις οθόνες της τηλεματικής!
Στο Midάκι 335 την Δευτέρα, ενώ σήμερα και στο Ν2 622 του Γ16.
Στα Άνω Λιόσια τα Citelis πρέπει έχουν όλα τηλεματική!
Όπως και σε όσα Neoplan midi Βοτανικού έχω μπει τώρα τελευταία έχουν όλα!
Απάντηση
#70
Οι οθόνες τηλεματικής μπήκαν και στην Μεσογείων, από την ''Σχολή Αστυνομίας'' και όπως πάει το Β5 (Καρανίκα για το Α5 όχι) και από άνοδο μόνο στην ''Σχολή Αστυνομίας'' καθώς και σε όλη την Βασ.Σοφίας (με δυο οθόνες στην χωριστή στάση καθόδου ΗΛΠΑΠ-ΕΘΕΛ ''Ιλίσια''
(26-06-2015, 04:01 PM)ecoj Έγραψε: Στα Άνω Λιόσια τα Citelis πρέπει έχουν όλα τηλεματική!
Όπως και σε όσα Neoplan midi Βοτανικού έχω μπει τώρα τελευταία έχουν όλα!
Όλα δεν το λες.. Πχ, στο 9041 χτες στο 878 που μπήκα, δεν είχε! Του Α' δεν πρέπει να έχουν αρκετά, έχουν βάλει σε πολλά όμως τις κάμερες καταμέτρησης επιβατικής κίνησης (όπως και στο 9041!)
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Σύστημα τηλεματικής στα ΚΤΕΛ panos1b 25 6.230 11-04-2024, 08:48 PM
Τελευταία Δημοσίευση: kostas720

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)