Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 4.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Προμετωπίδες λεωφορείων ΟΣΥ
(19-12-2013, 11:36 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Solaris 18, δρομολογημένο σήμερα στη Χ95, εμφάνισε την ευχετήρια προμετωπίδα "ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ", εναλλασσόμενη με τη συνήθη της γραμμής.

Και στο 155 το είχα δει την προηγούμενη βδομαδα
Απάντηση
Παιδια θελω να βαλω δυο φωτο και δεν τις παιρνει τι να κανω ας βοηθησει καποιος
Απάντηση
(22-12-2013, 04:26 PM)'dora' Έγραψε: Παιδια θελω να βαλω δυο φωτο και δεν τις παιρνει τι να κανω ας βοηθησει καποιος

 

Βάλτες στην open gallery και κάνε copy - paste τον σύνδεσμο που δίνει κάτω από τη φωτογραφία:
"Κώδικας για προβολή στο forum (μικρογραφία)"

 
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
[Εικόνα: slcl.th.jpg][Εικόνα: qmo3.th.jpg] Αμαν ποια μ αυτες τις αδειες. Φωτογραφιες απο λεωφορεια που αγαπαμε ειναι οχι απο κρεβατοκαμαρα . ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣ(Τ)ΟΥΓΕΝΝΑ απο εμενα με την αδεια μου
Απάντηση
424 ΕΙΔΙΚΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

Σε GN του Α5 που περίμενε για να πάει στην αφετηρία να γεμίσει..
424 ήταν και ο αριθμός του οχήματος..
Προσωπικά δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο, και μου άρεσε αρκετά (είναι δηλαδή από τις περιπτώσεις που αν δεν είχε κόσμο και δεν φοβόμουν ότι θα με περάσουν για ανώμαλο θα έβγαζα και φωτογραφία για να 'χω.. Blush )

 
Απάντηση
Το irisbus agora s #959 κατεβαινε την συγγρου πριν καμια ωρα με προμετωπιδα 855 "ψαρι-ασπροπυργος-λοφος κυριλλου"
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Citelis απο το Α15 στο Χαϊδάρι με προμετωπίδα 135 Πλ.Κολοκοτρώνη-Ασύρματος Β'
Απάντηση
Στο Citelis #9155 που είναι στο 730 σήμερα η προμετωπίδα δεν εναλλάσσεται όπως πρέπει και δείχνει σταθερά ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΑΜΤΙΚΩΝ - ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ χωρίς να εναλλάσσεται με το ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ. Είναι σβησμένη και η πίσω προμετωπίδα. Γενικά δεν τα πάει καλά με τις προμετωπίδες του. Tongue
Απάντηση
(10-03-2014, 11:22 PM)ecoj Έγραψε: Στο Citelis #9155 που είναι στο 730 σήμερα η προμετωπίδα δεν εναλλάσσεται όπως πρέπει και δείχνει σταθερά ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΑΜΤΙΚΩΝ - ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ χωρίς να εναλλάσσεται με το ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ. Είναι σβησμένη και η πίσω προμετωπίδα. Γενικά δεν τα πάει καλά με τις προμετωπίδες του. Tongue
Και στο 732 σήμερα σε ενα citelis η πίσω πρωμετωπίδα αναβόσβηνε.
Απάντηση
Καλημέρα σε ολους. Σημερα σας εχω μια εκπληξη με κουιζακι. Ποια γραμμη είναι αυτή στο Citelis ? [Εικόνα: 1544362_205397142999499_1579436634_n_zps8ebe7b17.jpg]
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)