Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 4.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Προμετωπίδες λεωφορείων ΟΣΥ
Εθεάθη GN #511 Εκτός υπηρεσίας Στην δάφνη

ΕθεάθηGN #511 Στην δάφνη Εκτός υπηρεσίας
Απάντηση
Μόλις εθεάθη το Ν2 #707 που σήμερα ήταν δρομολογημενο στο 622/815 να κατεβαίνει την Πρωτοπαπαδακη με πρωμετωπιδα Ε2 ΑΚΑΔΗΜΊΑ - ΒΟΥΛΑ EXPRESS !!
Απάντηση
Εθεαθη τωρα στην Λεωφόρο Ηρακλείου έξω από τον ΟΤΕ της Νέας Ιωνίας με κατεύθυνση προς Ηράκλειο το solarini #91 (αν δεν κάνω λάθος), χωρίς κόσμο και με πρωμετωπιδα 230 ΑΚΡΌΠΟΛΗ - ΖΩΓΡΆΦΟΥ
Απάντηση
Χτες Παρασκευή κατά τις 6 το απόγευμα η volvo #224 αποβιαβασε τον κόσμο στο Γαλάτσι και πριν πάρει τον δρόμο για το αμαξοστάσιο της Πέτρου Ράλλη έβαλε την πρωμετωπιδα 777 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΌ.
Απάντηση
(11-02-2017, 01:25 PM)NEOPLAN N4007 Έγραψε: Χτες Παρασκευή κατά τις 6 το απόγευμα η volvo #224 αποβιαβασε τον κόσμο στο Γαλάτσι και πριν πάρει τον δρόμο για το αμαξοστάσιο της Πέτρου Ράλλη έβαλε την πρωμετωπιδα 777 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΌ.

Η προμετωπίδα τους έχει τη δυνατότητα να βάλεις άσχετο αριθμό και όνομα διαδρομής, οπότε έβαλε αριθμό 777 και κωδικό διαδρομής 980 που εμφανίζει υπηρεσιακό.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
(11-02-2017, 05:02 PM)nikos1991 Έγραψε: Η προμετωπίδα τους έχει τη δυνατότητα να βάλεις άσχετο αριθμό και όνομα διαδρομής, οπότε έβαλε αριθμό 777 και κωδικό διαδρομής 980 που εμφανίζει υπηρεσιακό.

Νομίζω το να βάλεις άσχετο αριθμό με άσχετη πρωμετωπιδα γίνεται μόνο στα GN και στα Volvo.
Έχω δει αρκετες φορές σόμπα του Β9 να γράφει Α7 η Α9 Χαλκοκονδύλη - Μεταμόρφωση - Νεα Κηφισιά.
Απάντηση
Πέρασε πριν λίγο στην Βουλιαγμένης (στο ύψος του μετρό στον Άλιμο), η GN #518 με προμετωπίδα Ε1 (Πλ. Βαθής- Πάρνηθα).
Απάντηση
Η Volvάρα 140 (όπως και η 207) που βγήκε μετά από μήνες στον δρόμο, πριν μέρες στο Μενιδι με "Α10 Πλ.Βάθη - Αχαρναί".
Βέβαια, εδώ ακόμα Ν2 όπως το 700, 710, 720 γράφουν ακόμα "051 Ομόνοια - Ακ.Πλατωνος"..!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Πριν λίγο στην Πατησίων στη διασταύρωση Γαλατσίου, είδα το GN #409 (νομίζω με τις daf προμετωπιδες) που έγραφε την γραμμή 881. Λογικά έπιανε βάρδια.
Απάντηση
Το solaroνταλικο #826 στην Λ. Βεικου στο Γαλάτσι με προμετωπίδα Χ95!
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)