Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα στην Θεσσαλονίκη (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
#1
Τετάρτη απόγευμα γύρω στις 18:30, όχημα 806, γραμμή 32, το παράθυρο δεξιά μπροστά από την τελευταία πόρτα θρυμματίστηκε σε χιλιάδες κομματάκια, τα οποία ξεκολλούσαν κι έπεφταν στο δρόμο. Οι επιβάτες λένε ότι είχε ήδη ραγίσει από την Αριστοτέλους και έσπασε με τα τραντάγματα σε Ξηροκρήνη-Αμπελόκηπους. Εν τέλει ο οδηγός μας κατέβασε στο τέρμα της Μεγάλου Αλεξάνδρου (Αμπελοκήπων) για να έρθει βοήθεια και πήραμε το επόμενο.
Γίνεται να αγοράσει ο ΟΑΣΘ 100 Citaro και 100 Volvo 7700 ή ζητάω πολλά;
Απάντηση
#2
από το 31 είναι διαλυμένα αυτα τα οχήματα και παν τώρα να χρεώσουν ζημιές στο 32. Σε μένα μου έτυχε μισο-σπάσμενη θέση από την αριστερή μερια την προτελευταία στο 653 και σε κάποιο άλλο όχημα της γραμμής 56 να πέφτουν οι θέσεις της γαλαρίας προς τα κάτω. Άμα τα στέλνουν στο 54 με διασπάσεις τι περιμένεις
Απάντηση
#3
(20-04-2013, 10:42 AM)GiannisB Έγραψε: από το 31 είναι διαλυμένα αυτα τα οχήματα και παν τώρα να χρεώσουν ζημιές στο 32. Σε μένα μου έτυχε μισο-σπάσμενη θέση από την αριστερή μερια την προτελευταία στο 653 και σε κάποιο άλλο όχημα της γραμμής 56 να πέφτουν οι θέσεις της γαλαρίας προς τα κάτω. Άμα τα στέλνουν στο 54 με διασπάσεις τι περιμένεις

εσενα ποιος σε ειπε οτι πανε να τα ριξουν στο 32?στο ξαναλεω κοψε τις αερολογιες
Απάντηση
#4
τα στέλνουν αλλού τα οχήματα του 32 όταν παίζει ο ΠΑΟΚ και οι οδηγοί του παραλαμβάνουν σε άσχημη κατάσταση και αυτό με μαρτυρίες οδηγών. Όμως γιατί στέλνουν στο 32 οχήματα σε άσχημη κατάσταση; για πες μου δεν λεω καθόλου αερολογίες
Απάντηση
#5
(21-04-2013, 10:29 AM)GiannisB Έγραψε: τα στέλνουν αλλού τα οχήματα του 32 όταν παίζει ο ΠΑΟΚ και οι οδηγοί του παραλαμβάνουν σε άσχημη κατάσταση και αυτό με μαρτυρίες οδηγών. Όμως γιατί στέλνουν στο 32 οχήματα σε άσχημη κατάσταση; για πες μου δεν λεω καθόλου αερολογίες

εσυ τωρα το πας το θεμα σε ρατσιστικο,μηπως εισαι μετοχος στο 32 τελικα?κεφαλι μας εκανες με το 32BashBashBash
Απάντηση
#6
Με την σειρα μου θα ηθελα να αναφερθω και εγω στο θεμα...με 3 οχηματα...
885 γραμμης 14:οι αναρτησεις εκαναν πολυ θορυβο...λες και ξεβιδονες βιδες σιγα-σιγα απο την φισουνα...ηταν πολυ 'σπαστικος' ηχος σε σημειο οπου τρελενοσουν.
905 γραμμης 12:Ειχαν φυγει επισης κατι βιδες απο το εκδοτηριο στην δευτερη φισουνα,με αποτελεσμα να κρεμεται απο μονο μια μικρη βιδα,και απο το καλωδιο οπου δεν εκανε επαφη και δεν δουλευε το μηχανημα...
932 γραμμης 6:ειχε σπασει το εξωτερικο πισω αριστερο φως...την επομενη μερα το ειδα που το κολλησαν,αλλα φαινοταν οτι ειχε ξεκολλησει...
Απάντηση
#7
(21-04-2013, 10:29 AM)GiannisB Έγραψε: τα στέλνουν αλλού τα οχήματα του 32 όταν παίζει ο ΠΑΟΚ και οι οδηγοί του παραλαμβάνουν σε άσχημη κατάσταση και αυτό με μαρτυρίες οδηγών. Όμως γιατί στέλνουν στο 32 οχήματα σε άσχημη κατάσταση; για πες μου δεν λεω καθόλου αερολογίες

λοιπον μικρε για να μαθαινεις ακου αυτο,σημερα δουλευα στο 14 και ειδα το 889 με σπασμενο τον μπροστινο προφυλακτηρα και οταν ρωτησα τον οδηγο που τον ξερω με ειπε οτι το εσπασαν εχθες που επαιζε ο παοκ και δωσαν το οχημα στο 32,η ζημια εγινε στο πεταλο της αριστελους που κανει τερμα το 32,πηρε σβαρνα κατι κολωνακια.ΤΕΛΟΣ
Απάντηση
#8
Αλήθεια γιατί εδώ και έναν μήνα έμεινε το 621 στο 14; γιατί το καλοκαίρι που μας πέρασε έμεινε το 625 από μηχανικό πρόβλημα στο 14 και τον Σεπτέμβριο στο 12;. Αυτά τα οχήματα γιατί δεν μένουν στο 32 και μένουν στο 12 και 14; εξηγησέ το μου
Απάντηση
#9
την καλησπέρα μου,
γνωρίζει καποιος τίποτα παραπάνω σχετικά με το ατύχημα αυτό;

http://www.thestival.gr/police/item/1075...h-28foto29

το site δεν αναφέρει και πολλά γι αυτό..
Απάντηση
#10
(29-06-2013, 12:33 AM)bill_thes Έγραψε: την καλησπέρα μου,
γνωρίζει καποιος τίποτα παραπάνω σχετικά με το ατύχημα αυτό;

http://www.thestival.gr/police/item/1075...h-28foto29

το site δεν αναφέρει και πολλά γι αυτό..

μενω στα 50 μετρα απο το σημειο και δεν καταλαβα τιποτα,ποτε εγινε αυτο?
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)