Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα στην Θεσσαλονίκη (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
(09-09-2020, 06:45 PM)vard_57 Έγραψε: Φαίνεται ότι στην τηλεματική κινείται

Άρα μάλλον φτιάχτηκε γιατί φαίνεται στο 09 που και εκεί κυκλοφορεί ένα όχημα λιγότερο
Απάντηση
441 με βλάβη στην Μητροπόλεως μετά την στάση διαγωνιος
Απάντηση
Citaro 1 του ΚΤΕΛ Σερρών με διαφημιστικά Κρικί, σταματημένο με αλάρμ στα Lidl διαβατών και από πίσω το κινητό συνεργείο του ΚΤΕΛ
Απάντηση
(16-09-2020, 03:40 PM)GiannisB Έγραψε: Citaro 1 του ΚΤΕΛ Σερρών με διαφημιστικά Κρικί, σταματημένο με αλάρμ στα Lidl διαβατών και από πίσω το κινητό συνεργείο του ΚΤΕΛ

Περίεργο που το βρέθηκε το ΚΤΕΛ Σερρών στα Διαβατά (αν και έχω δει να περνάνε από την Αερογέφυρα Νέαπολης). Ή για σέρβις είχε πάει ή για να μπει διαφήμιση (μέχρι πρόσφατα δεν είχε κάτι).
Απάντηση
Έχω δει ένα Citaro 1ης γενιάς στην «αρχή» της Εγνατίας Οδού από Κόμβο Καλοχωρίου προς Κόμβο Διαβατών (Lidl) (δεν διέκρινα αν ήταν Κιλκίς ή Σερρών), κι ένα σίγουρα του Κιλκίς, με κατεύθυνση από Θεσσαλονίκη να στρίβει δεξιά για Αγχίαλο. Και τα δύο Εκτός Υπηρεσίας
Απάντηση
https://www.voria.gr/article/stis-floges...1nKM5Cy8gE

Είναι όχημα του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής. Να δούμε άμα θα κυκλοφορήσει ή άμα θα αντικατασταθεί.
Απάντηση
Σίγουρα του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής; Νομίζω στην Μαρίνου Αντύπα είναι το αμαξοστάσιο - πάρκινγκ του ΚΤΕΛ Σερρών
Απάντηση
(20-09-2020, 09:58 AM)vard_57 Έγραψε: Σίγουρα του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής; Νομίζω στην Μαρίνου Αντύπα είναι το αμαξοστάσιο - πάρκινγκ του ΚΤΕΛ Σερρών

Όντως είναι εκεί του ΚΤΕΛ Σερρών αλλά και το ΚΤΕΛ Χαλκιδικής για να πάει από ΙΚΕΑ στο ΚΤΕΛ Χαλκιδικής που είναι το δικό τους αμαξοστάσιο από εκεί πάει. Το άρθρο αναφέρει όχημα που εκτελεί δρομολόγια της γραμμής 87
Απάντηση
(20-09-2020, 09:37 AM)irisbus57 Έγραψε: https://www.voria.gr/article/stis-floges...1nKM5Cy8gE

Είναι όχημα του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής. Να δούμε άμα θα κυκλοφορήσει ή άμα θα αντικατασταθεί.

Για άλλη μια φορά βλέπουμε το voria να παραπληροφορεί, μιας και αναγράφει στον τίτλο ότι πήρε φωτιά λεωφορείο του ΟΑΣΘ, ενώ από κάτω μετά αναπτύσσει ότι τελικά ήταν του ΚΤΕΛ. Δε ξέρω εάν το επιτελείο της εν λόγω "φυλλάδας" έχει άγνοια ως προς τα συγκοινωνιακά ή έχει συμφέροντα και επίτηδες θέλει να αμαυρώσει αδικαιολόγητα την εικόνα του ΟΑΣΘ στον μέσο αναγνώστη.
Απάντηση
Ξέρουμε ποιο ήταν;
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)