Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Λεωφορεία Διεθνούς Αερολιμένα Αθηνών
#1
Καλησπέρα ανοίγω αυτό το θέμα γιατί βρήκα να πωλούνται στο car τα Man που κάνα εσωτερικό δρομολόγιο στον αερολιμένα
http://www.car.gr/classifieds/buses/view/3371931/

http://www.car.gr/classifieds/buses/view/3257182/
Απάντηση
#2
Εχουν πάρει 4 καινούργια πάλι ΜΑΝ.Κυκλοφορούν απο αρχές του χρόνου.
Απάντηση
#3
Πάντως είδα και ένα SOlaris Urbino 8,6 στην πίστα του Ελ.Βενιζέλος...
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#4
Καλημέρα έχει κανείς κάποια ιδέα σχετικά με το που μπορώ να βρω πληροφορίες για τα δρομολόγια, τις γραμμές, στάσεις κλπ των εσωτερικών λεωφορείων του αεροδρομίου;
Απάντηση
#5
(16-03-2019, 10:23 AM)GeorgIrisbus Έγραψε: Καλημέρα έχει κανείς κάποια ιδέα σχετικά με το που μπορώ να βρω πληροφορίες για τα δρομολόγια, τις γραμμές, στάσεις κλπ των εσωτερικών λεωφορείων του αεροδρομίου;
Νομίζω πως τα εσωτερικά λεωφορεία του Αεροδρομίου είναι μόνο για το προσωπικό του Αερολιμένα. Η γραμμη ξεκινάει απέναντι από τις αφίξεις και περνάει από όλα τα σημεία (εμπορικά, μέσα στο Κτήριο Διοίκησης, Τελωνείο, αναχωρήσεις κτλ). Η μόνη επιβατική γραμμή είναι αυτή για το Parking μακράς διάρκειας που περνάει απο τις αφίξεις πίσω από το Χ96 κάθε 10'-15'.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#6
ισχυει αυτο για τα λεωφορεια,ειναι μονο για τους εργαζομενους,δειχνεις την ταυτοτητα που σου δινει η δουλεια οταν μπαινεις
Απάντηση
#7
Solaris Urbino 8.6 για τα εσωτερικά δρομολόγια του αεροδρομίου. Καινούργια απόκτηση από οασα ή υπήρχε;
Απάντηση
#8
(13-08-2019, 02:34 PM)GeorgIrisbus Έγραψε: Solaris Urbino 8.6 για τα εσωτερικά δρομολόγια του αεροδρομίου. Καινούργια απόκτηση από οασα ή υπήρχε;

Θα αγόραζε το αεροδρόμιο από τον ΟΑΣΑ; Δεν είναι τρελοί οι άνθρωποι..
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#9
(13-08-2019, 02:34 PM)GeorgIrisbus Έγραψε: Solaris Urbino 8.6 για τα εσωτερικά δρομολόγια του αεροδρομίου. Καινούργια απόκτηση από οασα ή υπήρχε;

Εδώ και κάμποσα χρόνια χρησιμοποιούνται Solarίνια στο αεροδρόμιο, δες πχ αυτή την φωτογραφία που τραβήχτηκε τον 4/2015.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)