Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bus simulator 2012
#1
Μιας και κυκλοφορει αυτο παιχνιδι θα ηθελα να το παρουσιασω...

Ειναι ενα παιχνιδι σε γερμανικους δρομους...

σε αυτο το παιχνιδι,υπαρχει η υποστηρικη και μονου λεωφορειου αλλα και αρθρωτου...Η μαρκα των λεωφορειων δεν υπαρχει,αλλα απο το εσωτερικο οσο και απο το εξωτερικο μερος του οχηματος φαινεται οτι μιλαμε για τα mercedes citaro...

Το παιχνιδι εχει κυκλοφορησει ηδη απο τις 23 φεβρουαριου και ειναι στην γερμανικη γλωσσα...Πληροφοριες υποστηριζουν οτι εχει βγει και η αγγλικη εκδοση του παιχνιδιου με τιτλο 'euro bus simulator 2012'...Προσωπικα ειμαι λατρης του παιχνιδιου αυτους,και συντομα θα ανεβασω εικονες για να δειτε και εσεις περι τινος προκειται...
Απάντηση
#2
Παιχνιδάρα από τις λίγες Wink Πολύ καλά γραφικά μέσα στο όχημα..
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#3
(09-06-2012, 06:33 PM)nikos1991 Έγραψε: Παιχνιδάρα από τις λίγες Wink Πολύ καλά γραφικά μέσα στο όχημα..

δεν ξερω τι υπολογιστη εχεις,αλλα ο δικος μου τρεχει τα γραφικα πολυ καλα...ειναι ισως το μοναδικο παιχνιδι που σε βαζει σε αληθινη θεση οδηγου...
Απάντηση
#4
Κυκλοφορεί στο εμπόριο?
Απάντηση
#5
(10-06-2012, 06:00 PM)sbav-80 Έγραψε: Κυκλοφορεί στο εμπόριο?

Απ'οτι νομιζω στην ελλαδα πρεπει να υπαρχει σε συγκεκριμενα καταστηματα...μπορεις ομως πας σε ενα καταστημα και να ζητησεις να στο παραγγειλουν...Αλλιως μπορεις να το βρεις στα online shops στο ιντερνετ...

Απάντηση
#6
μήπως γνωρίζει κάνεις τι κάνω όταν μου βγάζει ότι το λεωφορείο στο παιχνίδι όταν λέει δεν είναι απότελεσματικά τα φρένα και κάτι με τα λάδια;
Απάντηση
#7
μακαρι να υπηρχε ενας χαρτης και για την αθηνα.να μπορουσες να οδηγησεις ολες τις γραμμες του λεκανοπεδιου
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#8
(18-08-2012, 04:16 PM)GiannisB Έγραψε: μήπως γνωρίζει κάνεις τι κάνω όταν μου βγάζει ότι το λεωφορείο στο παιχνίδι όταν λέει δεν είναι απότελεσματικά τα φρένα και κάτι με τα λάδια;
Δηλαδη τι λεει??

(18-08-2012, 06:18 PM)Vasilis21 Έγραψε: μακαρι να υπηρχε ενας χαρτης και για την αθηνα.να μπορουσες να οδηγησεις ολες τις γραμμες του λεκανοπεδιου
Γερμανικο παιχνιδι...Σαν πολλα δεν ζηταμε σχετικα με χαρτες αθηνας?? :p
Απάντηση
#9
(18-08-2012, 04:16 PM)GiannisB Έγραψε: μήπως γνωρίζει κάνεις τι κάνω όταν μου βγάζει ότι το λεωφορείο στο παιχνίδι όταν λέει δεν είναι απότελεσματικά τα φρένα και κάτι με τα λάδια;

Αν και δεν μου έχει τύχει ακόμα μετά από πολλά χιλιόμετρα, δοκίμασε να κάνεις ένα restart το όχημα.. Μπορεί και να φτιάξει..
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#10
(09-06-2012, 06:33 PM)nikos1991 Έγραψε: Παιχνιδάρα από τις λίγες Wink Πολύ καλά γραφικά μέσα στο όχημα..

Δοκιμασε το OMSI και θα με θυμηθεις. Σχεδον απολυτη ρεαλιστικοτητα, αν και περιορισμενος σχετικα χαρτης.
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)