Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bus simulator 2012
#31
Σε εμένα πάντως μου αντιμετωπίζει πρόβλημα το εγκατέστησα στο pc πάω να παίξω πάω στο menu του παιχνιδιού πατάω να ξεκινήσει μου φορτίζει και μετά με πετάει έξω. Αυτό που μπορεί να οφείλεται;
Απάντηση
#32
Εγώ παίζω ένα Bus Driver. Δεν νομίζω να έχει σχέση. Ψιλοαπλό αλλά έχει πλάκα.
Απάντηση
#33
(25-08-2013, 04:27 PM)GiannisB Έγραψε: Σε εμένα πάντως μου αντιμετωπίζει πρόβλημα το εγκατέστησα στο pc πάω να παίξω πάω στο menu του παιχνιδιού πατάω να ξεκινήσει μου φορτίζει και μετά με πετάει έξω. Αυτό που μπορεί να οφείλεται;
ειναι πολυ περιεργο στην εγκατασταση θελει γερα νευρα.και εχει και υψηλες απαιτησεις
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#34
(25-08-2013, 04:27 PM)GiannisB Έγραψε: Σε εμένα πάντως μου αντιμετωπίζει πρόβλημα το εγκατέστησα στο pc πάω να παίξω πάω στο menu του παιχνιδιού πατάω να ξεκινήσει μου φορτίζει και μετά με πετάει έξω. Αυτό που μπορεί να οφείλεται;

Αφού ελέγξεις τις προϋποθέσεις και αν ανταποκρίνεται σε αυτό ο Η/Υ, αν έχεις Windows 32bit, μπες από τη συντόμευση που λέει basic, όχι high. H άλλη είναι για 64bit οπότε και δεν θα στο φορτώσει.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#35
(25-08-2013, 07:13 PM)nikos1991 Έγραψε: Αφού ελέγξεις τις προϋποθέσεις και αν ανταποκρίνεται σε αυτό ο Η/Υ, αν έχεις Windows 32bit, μπες από τη συντόμευση που λέει basic, όχι high. H άλλη είναι για 64bit οπότε και δεν θα στο φορτώσει.

Στην βασική έκδοση μπαίνω και μου κάνει loading και με πετάει. Δεν ξέρω τι να κάνω να αναβαθμίσω την ram μου,την κάρτα γραφικών μου; ή μάλλον επειδή με έβγαλε αναγνώριση ότι τα windows μου δεν είναι γνήσια. Άλλο που μπορεί να είναι παλιά έπαιζα και το cbs 2010 έπαιζε κανονικά μετά κατέβασα από aeroft έτσι νομίζω πως λέγεται το site και από τότε με πετάει έξω το ίδιο πράγμα με αυτό το παιχνίδι. Η να κάνω format;

Το παίζω από laptop και δεν είναι απολαυστικό καθόλου προτιμώ να το παίζω στον επιτραπέζιο αλλά με κάνει αυτά που είπα
Απάντηση
#36
(25-08-2013, 04:04 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Για να ξεθάψω το θέμα. Λοιπόν απο χθές βράδυ μου κόλλησε η ιδέα να ξεκινήσω να παίζω. Τελικά τι παίζει? ΣΤο youtube είδα OMSI και Βus Simulator.

Omsi by far για ρεαλιστικότητα.

(25-08-2013, 07:03 PM)Vasilis21 Έγραψε: ειναι πολυ περιεργο στην εγκατασταση θελει γερα νευρα.και εχει και υψηλες απαιτησεις

Σε αποζημιώνει με το παραπάνω όμως... Ειδικά το επερχόμενο Omsi2 που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων και το αρθρωτό NG272.
Απάντηση
#37
(25-08-2013, 08:48 PM)GiannisB Έγραψε: Στην βασική έκδοση μπαίνω και μου κάνει loading και με πετάει. Δεν ξέρω τι να κάνω να αναβαθμίσω την ram μου,την κάρτα γραφικών μου; ή μάλλον επειδή με έβγαλε αναγνώριση ότι τα windows μου δεν είναι γνήσια. Άλλο που μπορεί να είναι παλιά έπαιζα και το cbs 2010 έπαιζε κανονικά μετά κατέβασα από aeroft έτσι νομίζω πως λέγεται το site και από τότε με πετάει έξω το ίδιο πράγμα με αυτό το παιχνίδι. Η να κάνω format;

Το παίζω από laptop και δεν είναι απολαυστικό καθόλου προτιμώ να το παίζω στον επιτραπέζιο αλλά με κάνει αυτά που είπα

Έλεγξε αν ο υπολογιστής σου καλύπτει αυτά τα χαρακτηριστικά:
System Requirements
Basic-Version:
Windows XP !!(μόνο SP3)!!/ Vista/7
Dual-Core-CPU with 2,6 GHz
Geforce 9800 GT
2 GB RAM
DirectX 9.0c
Αν παρ' όλα αυτά δεν τρέχει έλεγξε αν έχεις περάσει σωστά το crack.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#38
citaro g του ΟΑΣΘ στο bus simulator 2012

Φώτο 1
Φώτο 2
Φώτο 3
 
Απάντηση
#39
(25-12-2013, 02:39 AM)'GiannisB' Έγραψε: citaro του ΟΑΣΘ στο bus simulator 2012


 

καλα ρε, στο begginer το παιζεις ακομη;;[img]images/smilies/tongue.gif[/img]

 

 
Απάντηση
#40
(25-12-2013, 01:16 PM)'bill_thes' Έγραψε: καλα ρε, στο begginer το παιζεις ακομη;;[img]images/smilies/tongue.gif[/img]

 

 

 


τι να κάνω το laptop με δυσκολεύει. Τώρα ψάχνω κάρτα γραφικών για τον επιτραπέζιο. Πάντως οι χρωματισμοί του ΟΑΣΘ πολύ δύσκολοι. Ολοκλήρωσα και το μονό. Ορίστε 

Φώτο 1
Φώτο 2
Φώτο 3

 
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)