Αξιολόγηση Θέματος:
  • 17 Ψήφοι - 2.65 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery - Ανακοινώσεις
#21
Σε ευχαριστώ πολύ Smile
Απάντηση
#22
(16-12-2014, 08:47 PM)KEF_75 Έγραψε: Σε ευχαριστώ πολύ Smile

Δούλεψε; Αν αντιμετωπίσεις άλλο πρόβλημα εδώ είμαστε Smile
Απάντηση
#23
Καλημέρα στη διοικητική ομάδα,

εδώ και δύο εβδομάδες περίπου δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες στη γκάλερυ, καθώς μου βγάζει το μήνυμα ότι "δεν μπόρεσε να δημιουργήσει το thumbnail". Πού μπορεί να οφείλεται το πρόβλημα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!
Απάντηση
#24
Καλημέρα, έχω πρόβλημα όταν πάω να ανεβάσω μία φωτογραφία, μου βγάζει σφάλμα "Η δημιουργία μικρογραφίας ή εικόνας μειωμένου μεγέθους ήταν αδύνατη" και τελικά δεν μπορώ να ανεβάσω την εικόνα που έχω διαλέξει. Παρακάτω έχω το σφάλμα σε εικόνα
   
Απάντηση
#25
(09-04-2017, 11:05 AM)Giannis Έγραψε: Καλημέρα, έχω πρόβλημα όταν πάω να ανεβάσω μία φωτογραφία, μου βγάζει σφάλμα "Η δημιουργία μικρογραφίας ή εικόνας μειωμένου μεγέθους ήταν αδύνατη" και τελικά δεν μπορώ να ανεβάσω την εικόνα που έχω διαλέξει. Παρακάτω έχω το σφάλμα σε εικόνα

Παρενέργειες της αναβάθμισης που έγινε στον server της εταιρίας που φιλοξενεί το site.
Είναι εντάξει πλέον
Απάντηση
#26
Και στην Open Gallary τέτοιο μήνυμα βγάζει. Εδώ και ένα μήνα δεν έχει ανεβαστεί φωτογραφία.
Απάντηση
#27
(29-04-2017, 06:54 PM)tomasxouliaras Έγραψε: Και στην Open Gallary τέτοιο μήνυμα βγάζει. Εδώ και ένα μήνα δεν έχει ανεβαστεί φωτογραφία.

Καλημέρα, έχει διορθωθεί το πρόβλημα.
Απάντηση
#28
Όταν πάω να ανεβάσω φωτογραφίες στην γκάλλερυ λαμβάνω σφάλμα 403. Αυτό συμβαίνει με Firefox & Chrome. Σβήνω Cookies κλπ αλλά κάνει πάλι τα ίδια, με το ζόρι ανέβασα μία φωτογραφία και μετά μου ξαναέβγαλε σφάλμα.Huh
Απάντηση
#29
(07-05-2017, 01:34 PM)Giannis Έγραψε: Όταν πάω να ανεβάσω φωτογραφίες στην γκάλλερυ λαμβάνω σφάλμα 403. Αυτό συμβαίνει με Firefox & Chrome. Σβήνω Cookies κλπ αλλά κάνει πάλι τα ίδια, με το ζόρι ανέβασα μία φωτογραφία και μετά μου ξαναέβγαλε σφάλμα.Huh

Και ο patrinos μου είπε το πρωί ότι δεν μπορούσε να μπει στο site από κινητό, του έβγαζε το ίδιο σφάλμα. Σας έκοβε κάποιος κανόνας σε ένα σύστημα προστασίας του server που μας φιλοξενεί. Πρέπει να είναι εντάξει τώρα.
Απάντηση
#30
Βρήκα χρόνο και ασχολούμαι με τα τεχνικά ξανά...  

Στο mobile theme, στο πλαινό μενού προστέθηκαν τα κουμπία προβολής νέων και σημερινών δημοσιεύσεων.

Αν και η σελίδα αναζήτησης θέλει λίγο καλωπισμό (working on it!) με τα νέα κουμπία μπορείτε να πλοηγηθείτε ευκολότερα στο site μέσω του κινητού.

Αν δείτε κάτι περίεργο με ενημερώνετε.

Θένκ.


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr - Open Gallery Cmaniac 15 10.031 28-07-2013, 02:30 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GiannisB

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)