Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Βόλου
Ειναι το πρωην 43 με αριθμο κυκλοφοριας ΒΟΜ-4884
Απάντηση
Ο Βόλος έχει μεγάλο σουξέ..Ένα από τα αποσυρμένα Νεοπλάν έχει καταλήξει στο αστικό της Καλαμάτας..
Απάντηση
Και το πρώην #34 (Ο405Ν) του Βόλου έχει καταλήξει στην Καλαμάτα. ΑστικέΒόλου (ή όποιος άλλος) μήπως ξέρεις τους αριθμούς παρμπρίζ που πήραν στην Καλαμάτα;
Απάντηση
(07-11-2017, 07:45 PM)Giannis Έγραψε: Και το πρώην #34 (Ο405Ν) του Βόλου έχει καταλήξει στην Καλαμάτα. ΑστικέΒόλου (ή όποιος άλλος) μήπως ξέρεις τους αριθμούς παρμπρίζ που πήραν στην Καλαμάτα;
Με βλέπω για Καλαμάτα..χα χα..Το Νεοπλαν είναι με τις ίδιες πινακίδες που ηταν και στο Βόλο..
Απάντηση
Αντικατάσταση στο 39 με citaro! Ανεμενεται και η αντικατάσταση του 19..
Απάντηση
Άλλη μια αντικατάσταση στην πόλη του Βόλου καθώς το 12 είναι πλέον Α21!!
Απάντηση
Και το ΚΤΕΛ Αίγινας ψώνισε από το Βόλο. Το πρώην 15 (ΒΟΜ 6089) συνεχίζει την καριέρα του στο όμορφο νησί του Σαρωνικού. Φωτό από το Μάρτιο του 2018 στη gallery.
Απάντηση
Αυτα κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσουν γιατί έχουν κάνει πολύ εξυπνους ορισμένους.. Να αγοράζουν "ληγμένα" οχήματα και τα εισιτήρια να είναι στα ύψη.. Το πιο θρασύτατο και προκλητικό έγινε στην Πάτρα με τα του πρώην ΟΑΣΘ και ειδικότερα με τα "φορτηγά" (Βεργίνες)
Απάντηση
Στην προσωπική μου gallery έχω ανεβάσει ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον στολο λόγω καθηλώσεως, το Πασχα που μας πέρασε.
Απάντηση
(18-04-2018, 09:43 PM)AstikosVolou4780 Έγραψε: Στην προσωπική μου gallery έχω ανεβάσει ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον στολο λόγω καθηλώσεως, το Πασχα που μας πέρασε.
Καλησπέρα AstikosVolou και Χριστός ανέστη! Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες και η ανάλυση του στόλου! Γιατί λίγους μήνες ακόμα για το 28???
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)