Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Βόλου
#81
(09-07-2017, 03:56 PM)dimi4 Έγραψε: Τους τελευταιους 2 μηνες δεν εχει παρει το ματι μου καθολου ενα απο τα man A10 του αστικου Βολου( δεν θυμαμαι αριθμο). Το παραξενο ειναι πως ουτε εχω δει καποιο κανουργιο λεωφορειο σε περιπτωση που ειχε αντικατασταθει.. Γνωριζει καποιος κατι?

Αν εννοεις το 23 έχει αλλαξει τελείως χρώμα αλλα λόγω θερινής Sad υπερ...εργασιας μου δεν εχω φωτο.
Απάντηση
#82
(09-07-2017, 05:31 PM)AstikosVolou4780 Έγραψε: Αν εννοεις το 23 έχει αλλαξει τελείως χρώμα αλλα λόγω θερινής Sad υπερ...εργασιας μου δεν εχω φωτο.
Καλησπερα AstikosVolou! Εννοω ενα απο τα παλια man το οποιο για να γινω πιο κατανοητος ηταν το μοναδικο νομιζω μη αυτοματο (με λεβιε ταχυτητων) που ειχε ο στολος.. Οσο για το 23 νομιζω ειναι αυτο που βαφτηκε μπλε!Πρεπει να ειναι ενα εκ των 12,13,42..
Απάντηση
#83
(09-07-2017, 08:32 PM)dimi4 Έγραψε: Καλησπερα AstikosVolou! Εννοω ενα απο τα παλια man το οποιο για να γινω πιο κατανοητος ηταν το μοναδικο νομιζω μη αυτοματο (με λεβιε ταχυτητων) που ειχε ο στολος.. Οσο για το 23 νομιζω ειναι αυτο που βαφτηκε μπλε!Πρεπει να ειναι ενα εκ των 12,13,42..

Ναι το έχω....
Σνιφ....SadSadSadSad
Χτύπησε σαζμάν και επειδή ήταν ασύμφορη η επισκευή αναμένεται αντικατάσταση η οποία έχει αργήσει χαρακτηριστικά και πλέον παίρνει απώλειες.
Φυσικά μιλάμε για το 42 που χρημάτισα και μόνιμος,,,,
Απάντηση
#84
Πανε 2 μηνες ομως και η αντικατασταση του 42 παραμενει αφαντη.. Sad
Απάντηση
#85
Οχι έχει κυκλοφορήσει απο την προηγο'υμενη Δευτέρα ένα σκουρόχρωμο Α21 απο την Bushellas.

Συνοπτικές φωτό απο όλες τις νέεες κυκλοφορίες μετα το καλοκαίρι !!!
Απάντηση
#86
Ανεβηκα στο 46 σημερα (neoplan) και η εικονα που μ' αφησε ηταν αρκετα ασχημη.. Αρκετα θορυβωδες,το εσωτερικο σε ασχημη κατασταση εδινε την εικονα εγκαταληψεις.. Ισως να ειναι το μοναδικο λεωφορειο του στολου που βρισκεται σε αυτο το χαλι.. Γτ ετσι? φανταζομαι λογω κ της ηλικιας του θα αντικατασταθει συντομα..
Απάντηση
#87
Καμία πληροφορία για αντικατάσταση του συγκεκριμένου δυστυχώς ........
Ανταγωνίζονται σε χάλι το 46 το 12 και το 19. Το 7
σε πιό καλή κατάσταση απο όλα!
Απάντηση
#88
Μηπως υπαρχει καμια πληροφορια για το επομενο που θα αντικατασταθει?
Απάντηση
#89
Ακόμη τίποτα....
Απάντηση
#90
(02-09-2017, 10:41 PM)AstikosVolou4780 Έγραψε: Ανταγωνίζονται σε χάλι το 46 το 12 και το 19. Το 7[/size][/font] σε πιό καλή κατάσταση απο όλα!

Σαν το 24 & 35 της Πάτρας δεν τα ανταγωνίζονται κανένα λεωφορείο.Αυτά τα 2 είναι εκτός συναγωνισμού..Μόνο μεταξύ τους..Είναι πανάθλια..Έπειτα ερχεται το 8 που είναι μέσα στη μπίχλα και κάποια νεοπλαν όπως το δικο σας 46..Και μην πει κανείς καλοθελητής και βγει οτι επειδή κόβονται ή οποτε κοπούν τα παρατάμε σε αυτά τα χάλια και ο επιβάτης που μπαίνει μέσα αηδειάζει γιατί και το 57- Νεοπλάν και αυτό κόπηκε - αλλά ήταν καλύτερο από καποια που κυκλοφορούν..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)