Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος
#41
Exclamation 
Από χθες έχει σταματήσει το φόρουμ να θυμάται τον κωδικό μου και είμαι υπχρεωμένος να δείνει όνομα και password κάθε φορά που πηγαίνω στο φόρουμ.
Απάντηση
#42
βασικά θα ήθελα αν γίνεται να υπήρχε η δυνατότητα (εκτός κι αν υπάρχει και δεν το έχω δει) όπως στο παλιό φόρουμ, με το που μπαίνουμε μέσα να μας συνδέει αυτόματα. Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά με διευκόλυνε η λύση αυτή
Απάντηση
#43
Γράφω εδώ αν και αφορά γενικά την σελίδα... Πιστεύω ότι η μπαρα του facebook που μπήκε στα αριστερά δυσκολεύει τρομερά τον χρήστη να περιηγηθεί...
Απάντηση
#44
Δεν εχουμε καταληξει ακομα στην τελικη διαμρφωση της πλαινης μπαρας, η οποια ομως θα πρεπει απο εδω και μπρος να θεωρειται δεδομενη.
Απάντηση
#45
Θα συμφωνήσω για την μπάρα πάντως... βασικά παρατηρώ ότι αρχίζει και γίνεται δύσχρηστο σε κάποιες περιπτώσεις το σιτε...
Απάντηση
#46
(14-11-2010, 02:51 AM)Cmaniac Έγραψε: Δεν εχουμε καταληξει ακομα στην τελικη διαμρφωση της πλαινης μπαρας, η οποια ομως θα πρεπει απο εδω και μπρος να θεωρειται δεδομενη.

Σωστή κίνηση η ύπαρξη της πλαϊνής μπάρας, καλό θα ήταν όμως να μειωθεί το μέγεθός της (ειδικότερα ως προς το πλάτος της) γιατί σε monitor μικρότερου μεγέθους δυσκολεύει η πλοήγηση με τις μπάρες κύλισης.
Απάντηση
#47
(14-11-2010, 01:49 AM)Paul:) Έγραψε: Γράφω εδώ αν και αφορά γενικά την σελίδα... Πιστεύω ότι η μπαρα του facebook που μπήκε στα αριστερά δυσκολεύει τρομερά τον χρήστη να περιηγηθεί...

Συμφωνώ απόλυτα. Άσε που στην δουλειά μπλοκάρουν το facebook και έτσι χάνω το 20% της σελίδας για να λέει "Web Page Blocked"!
Απάντηση
#48
Η πλαινη μπαρα εχει πολυ διαφορετικη χρησιμοτητα απο αυτη που φαινεται αυτη τη στιγμη.

Απλα δεν εχω ολοκληρωσει την υλοποιηση ακομη. Το facebook ειναι ενα μονο κομματι της.
Απάντηση
#49
Μικρυνέ την όμως αν είναι δυνατό γιατί τώρα που δεν είμαι σπίτι και δουλεύω σε λάπτοπ με 17" δεν λέγεται πως φαίνεται... Υποθέτω και σε άλλους το ίδιο
Απάντηση
#50
(15-11-2010, 04:22 PM)Paul:) Έγραψε: Μικρυνέ την όμως αν είναι δυνατό γιατί τώρα που δεν είμαι σπίτι και δουλεύω σε λάπτοπ με 17" δεν λέγεται πως φαίνεται... Υποθέτω και σε άλλους το ίδιο

Επειδη το εχω δοκιμασει και σε αρκετες αναλυσεις, μηπως φταιει το προγραμμα περιηγησης? Με ποιον browser εισαι?

Πιο κατω θα δεις πως ειναι σχεδιασμενο να φαινεται


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος Cmaniac 228 131.583 22-10-2019, 09:40 PM
Τελευταία Δημοσίευση: garvanitis

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)